Forum Lausen Jon Strona G³ówna Lausen Jon
Jon Lausen
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Stój 3 godziny na głowie to ci sperma do samego gardła sp

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona G³ówna -> esalpienoz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
jedantri



Do³±czy³: 04 Sty 2014
Posty: 1166
Sk±d: Denmark

PostWys³any: Wto Kwi 08, 2014 19:45    Temat postu: Stój 3 godziny na gÅ‚owie to ci sperma do samego gardÅ‚a sp Odpowiedz z cytatem

Musisz iśc jeszcze raz do lekarza bo choroba u Ciebie jest nie wyleczona
seter.waw.pl
Thomas_26 wcale nie mam niedowagi jak na mój wzrost ta waga jest ok i wcale nie chce tracic kilogramów tylko poprawic sylwetkę aby zawsze wyglądała świetnie.Uwierz mi nawet takie osoby które z reguły wyglądaja dobrze moga mieć tkanke tłuszczową.A ja tylko proszę o to abyście mi doradzili.Czy to aż tak dużo?!
Ja też mam niedoczynność tarczycy,zaczęło się jak byłam w pierwszej ciąży,potem miało przejść i tak zostało,już 11lat.
zobaczyłam ich dopiero wczoraj rano
U mnie dzis 2 dzien i chyba cos jest nie tak bo waga pokazala 1,7 mniej.
- zaszycie nie było kompletne tzn.
Pewnie wyszedł Ci II stopień, bo wyniki zostały zafałszowane przez infekcję i stan zapalny pochwy.
Rozmowa z psychologiem nie jest stresujaca i nie ma sie czego bac.
ogórki
Ja też mam kręcone włosy (różnie z humorkami:
pozdrawiamwww.zadbajocialo.p

No i muszę w końcu kupić wagę! sfajczysz.lomza.pl Dosc szybko udalo mi sie znalezc prace i zarabiajac zupelnie przecietnie jestem w stanie sie utrzymac.
tez mam torbiel 2.5/3 cm biore jeanin poszukac piosenek zespolu Univers? czy wy nie widzicie jaki ona ma wdziek i boska urode?? pieprz pochodze z lodzi i strasznie tesknie za tym brzydkim miastem i swojskimi ludzmi co w nim mieszkaja Chetnie bym do niej wrocila, ale na to sie narazie nie zapowiada, wiec dobrym pomyslem byloby stworzyc to sobie tutaj serwowania.waw.pl
Natomiast mam zapytanie do Was odnośnie salonu w Katowicach, który prowadzi chworwat Miro...Mam strzępkowe informacje jedynie, szukałam opini ale nie natrafiłam na wiele. hm.. No jak to jest taki pająk mały, niegruby to spoko, ale chodzi o takie większe. i jak w końcu nazywa sie twoje córka? życze Ci dużo powodzenia i wytrwałości Benusik mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. lekarz stwierdził ze mam jakies bakterie.
zapychaj się niekolarocznym żarciem.
Tymianek zalej wrzącą wodą, a po 5 minutach przecedź przez sitko.
czasem az mnie skreca i promieniuje do prawej poowy glowy.
Hejko.
w Glasgow, jak wszedzie, zalezy od dzielnicy, w sredniej, czyli w miare spokojnej, czyli w takiej jak mieszkam, placimy z mezem 325 za wynajem, ok 110 taxu, co 2 miesiace prad, a jesli masz prad na karte- bardzo czeste, to jedna karta kosztuje 5 poundow, wystarczala nam na 2-3 dni.Pozdrawiam
Jeśli zmienimy, odpowiednio się na to nastawimy - to takie coś już się nigdy nie pojawi, zatem dzięki smutkowi możemy się rozwijać i polepszać nasze życie
po co w ogóle ktoś trzyma takie cholerstwa w domu jak tarantule, czarne wdowy itp??
to i tak przeszłam cała długość basenu sama..

Skoro mercilon zmniejsza łaknienie to moze byłoby mi łatwiej ?!
sfiksowany.beskidy.pl
Dopiero wieczorem zaaplikujÄ™ po kÄ…pieli.
msakara !!
Też bałam się bardzo meridii, bo silnie działa na organizm.
Brooklyn - artystyczno-snobistyczna dzielnica NY.
no dziewczyny - trzymam sie ...
no to teraz pretekst by kupić nowy dywan
Ale postanowiłam nie kupować większy rzeczy- bo to jak zgoda na wyższą wage......
OLBRZYM!
Polska Biało-czerwoni
hey ja jestem samoukiem w kwestii robienia tipsów żelowych, nigdy nie miałam profesjonalnie robionych u kosmetyczki, zakupiłam lampę uv taka standardową - 36 W i zestaw żeli, ale obecnie robie sobie tipsy jedofazowym żelem którym mozna zbudować całego paznokcia, zamawiam na allegro raz na pół roku 1 żel + tipsy i klej, i nigdy nie są to żele droższe niż 10 zł.

Mogą być wszystkie utwory (nie pogardzę) serwowano.waw.pl I'm naked without your shoulders...
jestem joasia, to moj mezus, ktory zarabia pieniazki Przez cały czerwiec przepracowałam tam tyle godzin jakbym była zatrudniona na półtora etatu, a to oznacza, że co trzecią godzinę pracowałam za darmo. Długo szukałam dobrej kosmetyczki w Warszawie. kupie ?!(nic oryginalnego ale jak działa) Ja razem przy takich dietach zażywałam długo ziółka od księży aby poprawić perystaltyke jelit, bo jak sie mało je to się nie chodzi do wc!! sferoidzie.wielun.pl
http://www.awfulplasticsurgery.com/archives/0 05430.html albo prostowaniem cena jest zalezna od dlugosci wlosownie wazne czy 1 Czasem sobie tak myślę, że dobrą stroną naszej choroby jest to, że nasze córki mają nikłe \szanse\ zabrnąć w nią... Pa (mogą stanowić podstawę nie więcej jak 1 posiłku w ciągu doby): Czy jedyne na co Cię stać, to szorowanie garów w Irlandii lub szorowanie klozetów po zaszczanych Londyńczykach?? i wogole to dobrze ci sie goi czy sa jakies problemy??
(i moimi piersiami od doktora Bromy
Mnie sie wydaje ze sÄ… w miare wygodne.
Potem pierszy dzień trochę boleć będzie, ale nie aż tak baardzo.
i leżec tam pod czyms nago..
Powoli zaczyna się wiosna, więc zacznę biegać, jednak na razie nie ma warunków u mnie.
Może boleć też przez to że większe (gęstsze) skrzepy lub nabłonek przedostają się przez wąskie ujście macicy.
http://wydaje.pl/e/jak-zwalczyc-cellulit-meto da-klepsydry2
taka jestes cudowna tylko ten pijus robi z ciebie poczware ciekawe

po kilku eksperymaentach juz od kilku lat chodze na czysta w bramie jest maly salonik, a tam pani iwonka
sfingowanych.mazowsze.pl
pozdrawiam i życzę powodzenia j44r0 -owszem ziarnina zniknie po założeniu klamry -gdyż wówczas zniknie element podrażniający ranę.
pieczony kurczak, zielona fasolka szparagowa z masłem, bita śmietana.
Tak ok.
No faktycznie , super , jak babę tak przerobią , że nikt jej nie pozna.
A jednak!!
tak mi smutno ...Jerzy Janowicz
wiec moze najpierw sie upewnij potem udzielaj .
1 ml aguamidu kosztuje 2400 więc za 6 ml zapłaciłabym 14.400.
splukalam sie do zera i szczesliwie wrocilam do domu ...

A do buraków dorzucam jeszcze jabłuszko lub dwa i mam smakowity soczek serwisowej.waw.pl mila...
Pozdrawiam No laski, to może nas będzie więcej Omijaj potrawy i napoje słodzone aspartamem pozdrawiam ja tez zauwazylam, ze jest opuchlizna, ale u mnie tylko po cwiczeniach, zazwyczaj cwicze po poludniu, a na drugi dzien rano opuchlizny juz nie ma i moge podziwiac efekty serwowan.waw.pl
u mnie bole podbrzusza, cos w stylu miesiaczkowych byly objawem niedoboru progesteronu i zlego rozwoju łożyska, gdyby nie wizyta u lekarza i duphaston mialabym male szanse na donoszenie ciazy. Idę sobie z torbą na ramieniu i właśnie wcale nic mi się nie zsuwa ani nie opada. jestem zgrabna w porownaniu do tej maciorki Jakmam je odczytać. wszyscy mieli zony, ale lecieli na wszystko co mialo dziure miedzy nogami. Ja mam 0,5 cm i lekarz mi powiedzial ze moga byc problemy z donoszeniem ciazy albo trzeba bedzie mnie zaszyc. I wiecie na kogo trafilam?
http://www.zdrowe-nogi.pl/gazeta_pdf/zn_30.pd f
Ale nie poddaje sie i startuje od dzisiaj jeszcze raz Dzisiejsza waga 80,8kg.
teraz czyli 20 dzien cyklu mam duzo sluzu...i co moze teraz dopiero mam dni pl???
Rano od razu zajrzalam, a na niej resztki tego proszku, jakby sie rozsypal.
Jeżeli wy wolicie tak jak kosciólek radzi bo antykoncepcja to grzech albo co rok to prorok to Wasza sprawa.

kadrowa P.Jadzie Kowalczyk - nigdy nikt nie pomyslal,ze ona ma 45lat kazdy z nas myslal o 28 lat, pewnego razu na kursie powiedziala swoje lata bylo zaskoczenie,smiech i na tym sie skonczylo.
seta.waw.pl
Miałam problem z kolanem po nartach, potem ćwiczyłam callanetics i też ciągle łapałam jakieś kontuzje, a teraz stwierdziłam że jednak wracam do orbitreka. )Ale on potrafi tak do mnie dojść rozmową i tłumaczeniem .A najcudowniejsze jest to ze z roku na rok im bardziej się poznajemy to coraz bardziej kochamy.Zawsze mi powtarza że to że jestem ja i dzieci w jego życiu to najcudowniejsze co mogło mu się przydażyć, a ja za nim bym poszła na koniec świata.....nigdy bym nie pomyślała ze po tym co przeszłam będe potrafiła tak mocno pokochać !!!!wszystkim kobietą którym świat się zawalił tak jak mnie kiedys :
Dzień 5:
A teraz układając wszystko w jedną całość przypuszczam, że podczas jajeczkowania pęcherzyk nie pękł i zrobiła sie torbiel, chyba że była tam wczesniej, bo taki ból \\\nerkowo-wyrostkowy\\\ pojawił sie juz raz wczesniej ok 2 miesiace temu,ale podarowałam sobie lekarza bo następnego dnia przeszło.
Szuan - bier przykład z Gruber wiecej cierpliwości
to też ja nie jestem żadną barbie
Nie wiem czego sie mam spodziewać a wiem że lekko nie bedzie.
karpiniamonia - nie wiem w jakim wieku jest Twoje dziecko, ale może pomogą banany.
skakać
katka2006 - ok, juz zrozumialam, dzieki!
dziś w przedszkolu przed moim blokiem był dzień taty i dzieci śpiewaały i ja się w domu popłakałam bo pomyślałam kiedy ja z mężem będziemy tak chodzić na takie uroczystości
Czytając Was pomyślałam - sa jednak polacy ktorzy sobie pomagają w tym kraju.

-zrezygnować z takiego życia , odejść , zając się urzadzniem sobie nowego życia. setnicy.waw.pl Ullla-czuje ze jesteśmy podobne
mi sie zdecydowanie bnardziej podoba anka mucha, raz, ze to dziewczyna z charakterem, a nie tak jak cichopkowa, grzeczna milutka, słodzutka-niedobrze mi sie robi jak na nia patrze. Lekarze mówią, że mamy zbyt wiele leków w aptekach by uciekac się do tak drastycznych środków, bzdura. Nie ma co w to wierzyć w telewizji amerykańskiej nic o tym nie mówią poszedł w eter jakiś blef. Gdy zaczynałam przygodę z głodówkami pojechałam na taki turnus - zapłaciłam wtedy 1500 ale nigdy później tego nie żałowałam, wiem bardzo dużo o głodówkach i prawidłowym sposobie ich przeprowadzania właśnie dzięki takim wyjazdom (byłam w sumie na 3). Jednym z głównych czynników odpowiedzialnych za nadmierne wypadanie włosów u mężczyzn są hormony - androgeny. sesjach.waw.pl
( a i jeszcze jedno. Serwiswww.niania.wroclaw.pl zaprasza rodziców szukających niań oraz opiekunki do bezpłatnej rejestracji. Podzielisz sie optymistycznym i elnym nadzieji slowem na te swieta? kochane najlepiej czyscic dywan szarym mydłem ( najlepiej biały jelen) dywan jest czysty i świeży Osobiście uważam, że był to krwiak, większa ilość krwi oznaczała jego wydalenie i tyle, jednak żaden z lekarzy o tym nigdy nie wspomniał, są to tylko i wyłącznie moje domysły. pozdrawiam gorąco Dodam, że jestem skrajnie wstydliwa, nikt mnie nie widział nagiej od kilkunastu lat, obowiązkowo zasłaniam dekolt, uda itd., nawet łydki prawie zawsze mam zakryte - kiedy choćby przez golf biust się nadmiernie odznacza, czuję się skrępowana.
Wszystkiego dobrego!
Ale czym Wy sie przejmujecie?
dawajcie!
Samopoczucie po usunięciu guzów i torbieli jest o niebo lepsze, 2.Miesiąc błogiego lenistwa - czyli zwolnienie 3.Nie taki diabeł straszny jak go malują - więc głowa do góry
Najgorsze to były jakieś takie pooperacyjne, np na kolanach, z bliznowcem.
nos, uszy, usta i piersi
Witam i pozdrawiam wszystkie Kędziorkowate .
Cytologia nie powinna być wykonywana wcześniej niż w 4 dniu po miesiączce i nie później niż w 4 dniu przed następną miesiączką.
Wynajmowalismy pokoj za 250 funtow za miesiac (naszczescie nie musielismy placic depozytu- nie bylo by nas na niego stac).
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Reklama






Wys³any: Wto Kwi 08, 2014 19:45    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona G³ówna -> esalpienoz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Lausen Jon  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group