Forum Lausen Jon Strona Gwna Lausen Jon
Jon Lausen
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

I tak nie mozesz jej podeprzec faktami.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Gwna -> esalpienoz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
jedantri



Doczy: 04 Sty 2014
Posty: 1166
Skd: Denmark

PostWysany: Wto Kwi 08, 2014 20:17    Temat postu: I tak nie mozesz jej podeprzec faktami. Odpowiedz z cytatem

Ja juz po trzecim zabiegu fizjoterapii ,ale kolano jak bolało tak boli,moze ciut mniej juz jest opuchnięte.Cały dzien poleguje z noga na wyciągu.Jak schodzilam po schodach to słychac od niego taki odgłos jakby cos skrzeczało/skrzypiało i to tak naprawde głośno ze syn słyszał idac kilka metrow za mną
sfastryguje.pisz.pl
10)01_the_kgbs_-_fahrenheit_(technoboy_rmx) Twierdzę, że Doda jest brzydka, ordynarna i wulgarna i to też moje zdanie.
zero pomocy,zjem to i tak nie spie.
na ktorym jestescie dniu i jakie sa efekty?
Byłam na niej w kinie, potem oglądałam w tv, stwierdzam, że też mi się ta część podoba.
aw055@poczta.fm
Thomas SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!gratulacje!ja ćwicze 2 tygodnie ale efektów nie widze jak narazie(waga stoi), tzn, poprawiło się moje samopoczucie!CZŁOwieku dałeś mi wiarę w ten sport!!!!!!!!!!!!!!!!!!Trzymam kciuki za Ciebie!!!!!!!!!!!!!!i za Nas wszystkich!
Alek Dzieje Apostolskie i Listy to początki chrześcijaństwa, Kościół dopiero się kształtował.
Pani Basia - chodziłam do wielu kosmetyczek ale ta bije wszystkie na głowe - ręce które leczą, inaczej wypowiedzieć się nie mogę, począwszy od depilacji na czyszczeniu czy kwasach skończywszy, każdy zabieg jest jak rytuał spa.Ufam jej bezgranicznie i jeszcze nigdy się nie przejechałam.
we wrześniu ide na tydzien do szpitala na kontrolę w sprawie zbadania efektów jodowania.
Nic mi nie powiedziała tylko zapisała i juz, nawet nie kazała przyjsc na kontrole po zakonczeniu kuracji.
Niektórych z nich trzeba odciąć, a niektórych podciągnąć do góry żeby dokładniej im się przyjrzeć.....

Temu to tylko Państwowa Inspekcja Pracy może pomóc zejść na ziemię. seryjnym.waw.pl Nie wiem co ma juz myśleć czas leci, a ja tak naprawde nie wiem czy powinnam sie leczyc czy nie...
Bardzo podobały mi się zajęcia z kreowania własnego wizerunku, dress code, analiza kolorystyczna, itp, itd. Ile czasu obrzek sie utrzymywal? Ja byłam strasznie głodna po operacji i po paru godzinach dostałam już kaszkę do picia.Płakać mi sie chciało bo pierwsze łyczki były bardzo trudne, ale głód zwyciężył!;D Do wieczora nie dałam zabrać kubka i tak sobie sączyłam i sączyłam.. owocnych cwiczen!! Czytałam wszystkie posty i już nie wiem co mam robić .. sfinalizowane.katowice.pl
**@-(..()()..()()..)-@ no ja też nic nie łykałam tylko płukałam wciąż usta a jezyk oczyszczałam specjalną szczoteczką . 2000 kcal), co przywraca komórkom wrażliwość na insulinę (ustępowanie wszystkich chorób należących do zespołu X-normalizacja nadciśnienia i poziomu cholesterolu i HDL, cofanie się cukrzycy, choroby wieńcowej). po pierwsze, jest bardzo duzo polakow i nie tylko polakow i wcale nie jest latwo znalezc prace. nie wiem czy tyle bym wytrzymała i rodzinnego ciepła a jk się nazywa ta cudna piosenka, ktora leci w reklamie kawy Maxwell House???
U mnie 70 DD i wcale sie nie zmienjsza mimo ze wszystko inne chudnie
Nie wybudza wczesnie .Tylko działa dopiero po 2 godz od połkniecia.TISERCIN obrzydliwie sie człowiek po nim czuje na drugi dzien ,rzygac sie chce.
marchewka mi pomogła, ale ja mam jasną karnację
Mam strasznie maleńkie mieszkanko i zależałoby mi na składanym sprzęcie.....
mial ktos taki problem?
3100 kcal
ogólnie ze snem nie mam wiekszych problemów, chociaz budze sie dosć wcześnie.
Mam pytanko mam kolczyka od 5 dni i mam lekko czerwone koło kuleczek kolczyka mam z titana .

sorki
sfinalizowano.klodzko.pl
\to tylko w większości przypadków tak jest, ja z pewnością należę do tej mniejszości... Czy te testy są wiarygodne?
Włosy mam proste, cienkie, długość za ucho, nie chcę robić cudów tylko dobrze wycieniować końcówki aby unosiły' Znacie może sensownego fryzjera w Centrum lub na Krowodrz
najczesciej jest widoczna wlasnie w okresie odbudowy lub zaraz po nim.
dz.- córcia urodziła się zdrowiutka , jest pogodnym i bardzo spokojnym dzieckiem.
szczęście:
własnie dziwne to wszystko jest , nie ma zadnych nacieków na korzeniu .
Chodzimy już na rzęsach.

Teraz mam piękne paznokcie i już od roku żadnego problemu z nimi. sfingowanych.mazowsze.pl Nie korzystam już z \pomocy\ chirurgów.
Obecnie studiuje-4 rok, zatem dziecko chcialabym miec za ok 3 lata. o jejku, czyje sie nienajlepiej! Pod napletkiem zaczęły też wychodzić podobne ale zaatakowałem clotrimazolem i zaczęły się zmniejszać ale tego gada zauważyłem za późno i nie chce zniknąć tylko tak jakby się zatrzymał w rozwoju - grzybek parchaty - chyba czas się wybrać do dermatologa - ale może ktoś zna jakiegoś zaufanego w Krakowie? Interesuje mnie teren Krk Widziałam obie panie na koncercie z bliska więc mam porównanie. sfabrykuje.karpacz.pl
pozdrawiam Mamy wiosnę i niedługo założymy kwieciste sukienki Chetnie spotkam sie z ta osoba w 4 oczy i pokaze co mam teraz na ustach. p.s. i zastanawiam sie nad ich zageszczeniu i przedluzeniu ale to jest pod wielkim znakiem zapytania ??? Dzięki Agnieszka Włodarczyk ma super figurę, taka sylwetka zawsze mi się podobała:
Drogie dziewczynki.
DO SŁONECZKA78!
Czytając wasze wiadomości wzbiera we mnie złość.
ja kupilam 2 opakowania herbatki Slim Figura jeszcze w styczniu , kiedy wazylam 75-76 kg , ale znalazlam super diete i nie pilam jej a teraz waze 61 kg przy wzroscie 174 ale tak do 58 chciala bym dobic
To takie miłe
wlosy do ramion!

Pozdrawaim buźka
sfalszuje.gorlice.pl
Od lekarza usłuszałam, że muszę powtórzyć wynik w innym laboratorium bo często są wadliwe. Witam ja dzis testowalam I zglupialam sa dwie widoczne kreski ale ta testowa jest ciemna do polowy a dalej juz bladziocha,i co ja mam myslec?
Mam strasznie maleńkie mieszkanko i zależałoby mi na składanym sprzęcie.....
www.elastyczna.pl sama korzystam nieustannie.
Witam!
od kilku dni próbuje wrócic na scieżke atkinsa.
Witajcie!
Pozdrowionka i dzięki za wiarę
Tylko osemka leczona u innego dentysty jest nie za bardzo
W Bellisanie jest dużo zabiegów do wyboru, na cellulit najlepsze sa masaże, bo pobudzają układ krwionośny do pracy

Ale osoby, ktore wyjechaly do malo znanych miejscowosci przebieraja w pracach. serwisowym.waw.pl (Fryzjerzy z Krakowa).
wlasnie nie wiem czy mam te dni plodne czy nie bo moj cykl trwa 30 dni zaczyna sie 27 kazdego miesiaca i trwa 7 dni dzis wychodzi 12 dzien ...a wczoraj to robilismy wiec? i jeźdzę na rowerze treningowym ok. Wyszliśmy z domu, bo chwilami była taka niezręczna cisza... ja zrobiłam 13 dni...i juz nie mam siły Hejka ja poszlam do ginekologa z powotu spozniajacej sie miesiaczki 2 tyg. sfingowanych.mazowsze.pl
Ja na blizny używam maści cepan i jest całkiem skuteczna. A na czym to właściwie polega? pierwszy raz uzylam go na jeden ze stron kulinarnych gegu możliwe ze sie mijamy na korytarzu kto to wie? a póki co piję sama w domu........ Auguri per la buona Pasqua!! Jasne szczególnie ta Irlandia i Finlandia to bałkany...
cukierkowej lalaki Barbie Czyli NIE MOIM Podobne rózowe ciuszki można kupić w Polsce o ponad połowę taniej bo nie są z metka LOPEZ
Moka ----> ja właśnie wczoraj oglądałam Extreme Makeover na Clubie (wersja amerykańska) i po prostu NIE MA PORÓWNANIA do naszej wersji
Trzymają się tej pracy rękami i nogami dopóki nie znajdą innej.
Operacja to był sławetny Pikuś (pan Pikuś!), potem trochę dolegliwości bólowych ze strony blizny było - ale nie jakieś straszne, do dziś zdarza się , że szyja mnie ciągnie, zwłaszcza gdy podźwigam sobie trochę , ale naprawdę funkcjonuję normalnie.
Zabieg wykonał i omówił twórca preparatu !!!

odezwe sie jeszcze, jak nie dzis to jutro napewno
serwujacego.waw.pl
paznokcie u stóp maluje tym samym odcieniem, w którym mam hybrydy na dłoniach gosc3 powodzenia, pamietaj jak mozesz to nie idz na skroty, niech to oczyszczanie bedzie swiadomym i jak najlepszym doswiadczeniem
Straszny głód czuję.
Chyba coś źle napisałam.
O CZYM MNIE INFORMOWANO ZA KAZDYMRAZEM KIEDY SIE TAM ZAP[SYWALAM
z tyłu natomiast są to takie maluteńskie sprężynki które bardzo się puszą a w dodatku podnoszą ku górze.
no widzisz mi sie wydaje że mi nie pasuje czysty blond dlatego zafarbowałam się na czarno tylko że z kolei ten czarny to za ciemny jest i i chce brązowy.no i pewnie zrobie tak jak mi mówisz.w sumie nie chce mi sie wymyslac innej metody jak napisałaś mi tu gotowca;D thx

spada, spada dziś zjadłam 3banany i mam troszeczke wyrzuty sumienia z tego powodu sestynie.waw.pl hi hi
Z rana odświeżyć włosy małą ilością wody (tak aby rękę trochę zmoczyć). Znieczulenie było spoko, 2 razy zakuło. Ponad wszystko, ucz się wszystkiego, co tylko możliwe o alkoholizmie i Twojej roli w stosunku do mnie. Masz powody podejrzewać lub jesteś w ciąży. Mąż lubi długie gry wstępne a potem rozne pozycje. serze.waw.pl
ja po piaskowaniu mam porysowane szkliwo co rusz przyjmuje nowych ... Czy wy też macie problemy ze sprzętem? Wierzę, że za 3 miesiące będę zdrowa i wszystkim dziewczynom tego z całego serca życzę . wali mnie to Ale jak zobaczyłam moje konto po kilku tygodniach to się załamałam! Cześć dzisiaj jest mój 7 dzień A6W Jak na razie nie widzę żadnych efektów, może dlatego, że mam dość dużo tłuszczyku na biodrach i brzuchu Też ćwiczę Zumbę już od tygodnia codziennie Zobaczymy co z tego wyjdzie..
O czym wogóle rozmawiacie?
Kiedy coś zwalczasz, wiążesz się z tym na wieki.
Ręką wyczuł guzy w prawym płacie.
Miszkania i koszty utrzymania sa wysokie.
A pisanie, że takie, czy siakie imiona nadają na wsiach, czy w patologicznych rodzinach to po prostu ŻENADA!
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Reklama






Wysany: Wto Kwi 08, 2014 20:17    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Gwna -> esalpienoz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Lausen Jon  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group