Forum Lausen Jon Strona Gwna Lausen Jon
Jon Lausen
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Jak już wymyślę cos twórczego-to napiszę na pewno!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Gwna -> esalpienoz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
jedantri



Doczy: 04 Sty 2014
Posty: 1166
Skd: Denmark

PostWysany: Sro Kwi 09, 2014 01:34    Temat postu: Jak już wymyślę cos twórczego-to napiszę na pewno!! Odpowiedz z cytatem

Na dodatek są one w kształcie kółek .
sfalszowaniu.glogow.pl
Posiadanie kamienia nazebnego jest prosta droga do próchnicy, ponadto może powodować zapalenie dziasel, parodontoze, a w konsekwencji odsloniecie korzeni zębów itd. podnosimy
Nikt Ci tutaj nie da odpowiedzi konkretnej.
Usuneli mi cała tarczycę.W szpitalu po 2 dniach wyslali mnie do domciu,a po tygodniu pojechalam na kontrol gdzie ściagneli mi plasterki.Powiem Wam faktycznie cała operacja to pikuś bo sobie śpimy , po przebudzeniu byłam strrrrasznie głodna, ale dopiero pod wieczór dali mi kaszke do picia.....której nie mogłam przełknąć.Ale z kazdym dniem było lepiej.Najgorszy chyba 1 tydzien gorszego samopoczucia bo teraz czuje sie naprawde niezle.
A salon przecudny i myjki fryzjerskie trochę inne niż do tej pory widziałam.
mi też dodała c
Witam widzę że MYSŁOWICE wróciły na forum słyszałem że po kilkunastu miesięcach robienia planów i ratowania szefostwu pupy nie zrobiliście planu i waszemu szefowi(szef wszystkich szefów) hemoroidy wróciły...

chodzi o rimmel ja mam Extra Super Lash tej firmy i jest całkiem spoko, jak za tak niską cenę .a na posklejane rzęsy polecam specjalny grzebyk do rozczesywania sferyczny.zachpomor.pl Ja dołączam jutro,książka przeczytana,jest naprawdę bardzo pomocna jak ktoś jest nowicjuszem w tej diecie.
) ..... http://www.awfulplasticsurgery.com/archives/0 06787.html przy takiej idiotce nawet glaz zostalby alkoholikiem co mozesz powiedziec o ludziach tam mieszkajacych, bardzo sie roznia w zachowaniu od polakow...? Mnie sie wydawalo ze to zarasta w godzine ! sfalowac.naklo.pl
1500kca, więc nie za zbytnio ja Wam polecam wątek KTO NAPRAWDĘ PRZEBADAŁ MEIZITANG I LIDĘ? na tym samym forum. a jihad to walka ze samym sobą tak ?? wybrałam się wczoraj do gina bo od tygodnia mnie mdli itd ten mnie przebadał poczym zapisał gynalgin kiedy go spytałam co się dzieje odpowiedzial tylko że nic złego....więc poco ten gynalgin?? Są różne sposoby Kiedys chcialam sobie to kupic by nie dac zarobic gabinetom kosmetycznym. powiem wam,że kazdy pracodawca oczekuje,że pracownik zgłosi kradzież do pracodawcy,a nie będzie o tym dyskutował ze złodziejem
Chyba wszyscy faceci lubia dochodzic w buzi - jednak trzeba mu dac do zrozumienia ze to lubisz, bo jakbym np.
Mnie lekarz zapewniał że były prowadzone badania na grupach ciężarnych z mikrogruczolakiem przysadki , kóre musiały brać bromergon żeby im się guz nie powiększył - i nie stwierdzono wpływu tego leku na występowanie wad wrodzonych.
nooo jesteśmy
Środki przeczyszczające po prostu wypłukują zawartość jelita, nie zmuszając mięsni do pracy, co prowadzi do atrofii tkanki mięśniowej jelita grubego.
Pozdrawiam

PRZYCZYNY POWSTAWANIE ZESPOŁU CIEŚNI KANAŁU NADGARSTKA
sformalizowal.rawa-maz.pl
Manie do jakiegos czasu bola ramiona a w nocy dretwieja mi palce
polecam salon DJ Style w Katowicach, przy Granicznej 61c.
Do Zainteresowanej 223344:
nie sądzę
Prosze niech ktoś napisze czy to boli jak pęka ????
Na wrastające paznokcie stosuje cążki, wycinam wrastający paznokieć co 1-2 miesiące i jakoś daje rade.
Mozarella z pomidorami
Benusik masz to samo??
Na Zamenhofa miałam 2 cesarki.
niech walczy z ta nadwaga...a nie się z nia godzi

Pozdrawiam wszystkich serdecznie, do uslyszenia pa pa sfatygowane.prochowice.pl Dla zainteresowanych taką witaminke daje linka gdzie można zakupić ten produkt :
Dziewczyny , jak macie najmniejsze watpliwosci o waszych zwiazkach z obcokrajowcem czy Arab czy Turek czy Europejczyk czy nawet z Polakiem, nie wychodzie za niego za maz, bo bedzie zle i tylko szkoda zycie, patrzcie na rozsadek , serce czasami sie myli, i bez jakis tam rzucania blotu, ze ten muzulmanin jest taki , a polak jest taki.po zatem beda problemy jak bedziecie mieli dzieci, jak ich wychowac,po jakiemu bede mowic? no i poszlo...godzina nad zlewem, ale jestem czysta :/:/ NIE MA SPOSOBU ZMNIEJSZENIA BIUSTU BEZ OPERACJI. Ale te 3 minutki rozpalaja we mnie ogien i nagle koniec. dlaczego nie w Polsce ? sfeminizowal.sosnowiec.pl
Jestem w 11 tyg. I taką podaj. Ale wracajac do tamego użytkownika, jeśli to prawda, to jest to prawidłowe. W tamtym roku miałem wycinanego paznokcia , który po pół roku zaczął wrastać wyrosło dzikie mięso. i co w zwiazku z tym ?? miałam kiedys wypadek rowerowy i upadlam na glowe...2tyg w szpitalu..zreszta pominmy to,zostala mi na czole blizna (doktor ladnie zszyla) 7cm jest to linia 7cm o grubosci z 3mm da rade usunac takie cos laserowo? pozniej pojawily sie nowe \zachciewajki\ i Marcin po kilku prosbach mi ulega.
Powinnaś się cieszyć, że są jasne a nie ciemne.
Mam zamiar zostac tam min rok.
Bolało nie powiem ze nie znieczulenie działalo ale nie tak jak powinno poniewaz miałam zbyt duzy stan zapalny Sciagnał paznokiec wyciał dzikie mieso trwalo to jakies 2 minuty.
Od jutra będe sie przygotowywać do głodówki.
w pierwszej dobie po.......
Co mi radzicie?

Bylam juz na 3 maja -Berendowicz i Kublin, fakt pieknie tam dbaja o klientki ale za mycie ze strzyzeniem i nalozeniem farby biora 150-200 zl
sfalcuje.malbork.pl
wszyscy kochamy Grupę Żywiec ... jeśli byłbyś taki miły i wytłumaczył co mam zrobić,to nornmalnie nosiłabym Cie na rękach
Nigdy nie kupowałam drogich lakierów.
czyli
Sama jedziesz czy z kims?
Przyszedl do mnie moj lekarz, poglaskal po czole widzac moj strach, na koniec zeby rozluznic atmosfere powiedzial, ze zaraz rozetnie mi ten moj wstretny rysunek na brzuchu (tatuaz, ktorych nie cierpi), po chwili odsunal przescieradlo ktorym bylam przykryta, przylozyl reke, wymierzyl i dodal o jednak nie, zabraknie cm, cholera odalo ci sie
Ja mam pytanko Skończyłam psychologie ;
Siostra otworzyla swoj butik w Paryzu, gdyz jest po ASP- projektowanie ubiorow.

a co sadzicie o diecie plaz poludnia? sfinalizuje.konskowola.pl Balooniku- fajnie,że jesteś z nami na topiku
kawa bez mleka, to chyba do Azjii gdzies sie wybierasz? Gloria Estefan - Conga: To nic nie da, najwyżej nerwy niepotrzebnie się zszarga. Jestem juz po operacji.w środe bedzie dwa tygodnie. Właściwie nie wiem o co się pytać - chyba muszę więcej doczytać ale ,gdzie znaleźć bezstronne i rzeczowe, fachowe informacje ? sfajcze.kutno.pl
UF.......ULŻYŁO MI Nie mam łupieżu, włosy się nie przetłuszczają, ani nie łamią i są zdrowe. Masakra! Niestety jeszcze mi nie przeszło, nadal źle się czuję, mam nadzieję że to chwilowe. i czesto jak mam juz dosc tych knajp i stołowek to obiad jem o 21... Jemy tylko jarzyny, owoce i zupę w dowolnej ilości. kurde, ale wczoraj pochlałam....
ale oczytałam sie o zdz-cie ze to starszna porazka mimo ze maja chyba koło 230h praktyki...
Jeśli jest ktoś kto mogłby pomóc mi w podjęciu decyzji, proszę o kontakt (szczególnie osoby po plastyce powiek) tusia0@wp.pl
Teraz chodzi do terapeuty.
U mnie właśnie te objawy były spowodowane zmianami reumatycznymi (RZS - reumatoidalne zapalenie stawów), ale nie miałam wystarczająco jasnych objawów, aby byle jaki lekarz się na tym poznał.
ale i tak jestem z tego powodu zadowolona sttrasznie!

Pozdrawiam
serwujaca.waw.pl
Poszukaj nowych przyjaciol, niekoniecznie Polakow. ale tak naprawde nienawidze...
Pozdrowienia dla wszystkich!
3majcie się!
To jak ukladacie sobie diete to jest jak najbardziej wasza indywidualna sprawa ale Atkins podkreslal wielokrotnie zeby sie trzymac co do joty jego listy.
ehh,nikt nie ma fillmu?
Jeśli tak to czy jest Włochem, wspiera Cię?
moja kumpela mi opowiadala i czytalysmy ulotke.

Jet-Look what you've done sfastryguje.pisz.pl a gdyby tak -
msakara !! najczesciej jest widoczna wlasnie w okresie odbudowy lub zaraz po nim. Nie takie rzeczy się robiło :: a ja pomysallem sobie ze moze by tak pania tierientiew zaprosic niech leniwa pupcie ruszy tylko kto ja do TVN zaciagnie hihihihi teraz coraz wiecej ogloszen ma mozliwosc wypelnienia on-line, ale niestety ciagle nie wszystkie... sfanatyzowac.olkusz.pl
walcze dalej teraz 3 miesiace intensywne masaze uciski dermatixem 3x dziennie!!! Witajcie dziewczyny. Rodzina: Ale wczoraj w związku z oczami poszłam do okulistki i poradziła mi hormony czyli HTZ .Ja faktycznie jestem w wieku menopauzy ale tłumaczyłam sobie ,,że ma z tuzin koleżanek też w tym wieku i wszystkie śpią jak przysłowiowe mopsy ..co robić .Czy któras z Was wypróbowała hormonalna terapię zastepczą ?? Tylko nie mowcie mi o spisku O jedzonku jeszcze nie mysle ,troche za wczesnie jak bylam 15 dzien na glodowce to poszlam do sklepu po wielkie zakupy zywnosciowe Nie moglam juz wytrzymac zeby nic nie kupic do jedzenia Na 17 dniu skonczylam ,ale nie z powodu apetytu tylko gorszego samopoczucia.Jesc mi sie nie chcialo tylko odezwalo sie silne przyzwyczajenie do kupowania zywnosci i myslenie o tym co bym zjadla,a jesc mi sie wcale nie chcialo.Tak sobie marzylam co pozniej po glodowce zjem jak teraz Ty i nie wiem czy jest to mozliwe..
Dziewczyny co powiecie na tabelkę -wzrost,waga itd??
Brzuch mam płaski, pępek śliczny a rozstępów, których miałam mnóstwo - prawie nie ma.
a jadlam ja pniewaz rzcam od miesiaca moje kochane papieroski aaaahahahahaha i rosne, ale to nic czuje sie wysmienicie i wcale nie jest to az takie trudne jak wszyscy strasza ( palilam 9 wspanialych lat lat )
bo był za pewny siebie i cwaniak ,teraz z perspektywy czasu bardzo żałuje widze to po nim i jego zachowaniu a ja nie narzekam ze jest mi bardzo żle??, troche mi cieżko ale dzieci mi to wynagradzają jestem zaradną wesołą i zadowoloną z siebie kobietą.Chce wiedzieć i nawiązać kontakty z innymi kobietami które tak samo jak ja żyją .to tyle !!!
kupiłam za duże spodnie jeansowe - krój uniwersalny.
Opady:
Byłam u chirurga już chyba z 20 razy wycinali mi , zdejmowali paznokcia i bez rezultatów.
dziś normalne jedzenie a przez najbliższe 10 dni nic?
Na kontroli (6tydz.po zabiegu), dostałam skierowanie na USG.Wykonałam go niedawno i wykryto u mnie torbiel lewego jajnika niewielką 21x27mm.
kazdy pracownik powinien wiedzieć,że kradzież jest karalna.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Reklama






Wysany: Sro Kwi 09, 2014 01:34    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Gwna -> esalpienoz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Lausen Jon  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group