Forum Lausen Jon Strona G│ˇwna Lausen Jon
Jon Lausen

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   U┐ytkownicyU┐ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂciZaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂci   ZalogujZaloguj 

Bozeeeeeee kobiety jak ja bym pragnel┼éa zeby mi sie spozni┼

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona G│ˇwna -> esalpienoz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastŕpny temat  
Autor WiadomoŠ
jedantri

Do│▒czy│: 04 Sty 2014
Sk▒d: Denmark

PostWys│any: Pi▒ Kwi 11, 2014 00:22    Temat postu: Bozeeeeeee kobiety jak ja bym pragnel┼éa zeby mi sie spozni┼ Odpowiedz z cytatem

Z twarzy i szyi zeszło, widać tylko na słońcu.
sfastrygowal.ostrowwlkp.pl
6 pelnych tygodni picia pierwszej fazy herbatki wspomagajacej spalanie, zero cwiczen, jedzenie wszystkiego(poza slodyczami), lecz w malych ilosciach (bez obrzarstwa i zapychania sie na maxa, jak dotychczas) i regularnie 3 x dziennie
Benusik, Lidla mam w miar─Ö niedaleko , dzi┼Ť lecimy na zakupy wi─Öc zaopatrz─Ö si─Ö w ten chlebek i zdam ..
Witam, chciałbym kupić orbitreka za około 400-500zł...
Jak mija poniedzialkowe popoludnie?
od 10 do 30 dnia mozna diete urozmaicac,zaleznie od dostepnosci produktow trzymajac sie zasady odzywiania roslinno-mlecznego ( kefir ,jogurt)z maksymalna zawartoscia witamin i soli mineralnych.
Wykonuje go wi─Ökszosc lekarzy.
bo widz─Ö na jego stronie,┼╝e ustala w zale┼╝no┼Ťci od problemu,ale wola┼éabym by─ç przygotowana mniej wi─Öcej z kas─ů.
http://www.regularnerysy.pl/top10.aspx

Jedynie z czego si─Ö ciesze to to ┼╝e nie jestem sam ... sfaldowan.bieszczady.pl A nauczysz si─Ö tylko obs┼éuguj─ůc oko┼éo 1920 klient├│w
Po tej ostatniej dosz┼éam do wniosku, ┼╝e czas najwy┼╝szy rzuci─ç palenie papieros├│w, tym bardziej ┼╝e pali┼éam du┼╝o (2 paczki 25 pap w ci─ůgu dnia). Firanki sie nie prasuje bo ┼╝├│lknie. niejeden ginekolog ka┼╝e kobiecie aby po stosunku pole┼╝a┼éa spokojnie, gdy np. odno┼Ťnie przed┼éu┼╝ania w┼éos├│w to polecam renihair z Miko┼éowa - dziewczyna robi cuda, przed┼éu┼╝a wszystkimi metodami. Gynalgin mia┼éam bra─ç 5 dni przed okresem i 5 dni po. sfalszowany.gniezno.pl
] Na drugi dzie┼ä wsta┼éam, zacz─Ö┼éam chodzi─ç.W pi─ůtym dniu wypisana zosta┼éam do domu.Obecnie jestem na zwolnieniu lekarskim, mija czwarty tydzie┼ä od operacji.Leki przeciwb├│lowe bra┼éam przez pierwszych 8 dni.Czuj─Ö si─Ö bardzo dobrze.Wcale nie jest strasznie. Pozdrawiam was i fajnie, ┼╝e dyskutujecie, a m├│j topik tak si─Ö rozwin─ů┼é. Ale bior─ů pod uwag─Ö Twoja wag─Ö i wzrost to musisz by─ç bardzo szczup┼éa i te cwiczenia mog─ů Ci pomoc, bo zak┼éadam ze Twoja oponka jest minimalna ale glowa do gory po 3 miesiacach nie czujesz sie juz jak glupek powiem tak czasami mi sie udaje poprostu trzeba wyczyscic umysl przed snem z naszych codziennych problemow i to dziala.powodzenia. Moja przyjaci├│lka b─Ödzie j─ů mia┼éa ...
hej.od 2 lat jestem w niemczech a od 1.5 roku mam chlopaka turka (zonaty, wiem k**ewskie to z mojej strony...tak wyszlo) oni sie pobrali bo ich rodzice tego chcieli.
słuchajcie a moze ta nagonka to powod spadku sprzedazy meridii kosztuje ok 400 zł ???
To co meni denerwuje to ejst to ┼╝e po pewnym czasi ezaczyna skrzypie─ç i trzeba go oliwi─ç a to strasznie brudna robota.
Choc na koncu to juzmialam dosc, bzykal mnie we wszystkich mozliwych pozycjach.
Niestety nie ma gwarancji, ze szew plastyczny sie nie rozejdzie, powinien goic sie ok 2 tyg, ale jak zaczne chodzic to wiadomo, ze nic z tego nie wyjdzie.
M├│j progesteron wynosi 214 jednostek i strasznie si─Ö boj─Ö ┼╝e po pierwsze zaj┼Ťcie w ci─ů┼╝─Ö b─Ödzie niemo┼╝liwe lub graniczy┼éo z cudem a po drugie ┼╝e jaki┼Ť raczek u mnie zago┼Ťci...
Pavlovi─ç czasami przesadza, pami─Ötam jak marudzi┼éa co┼Ť bodaj┼╝e G─ůsowskiej, ┼╝e za ma┼éo samby w sambie mia┼éa.
Pozdrawiam gor─ůco!
Ja zaczynam dopiero jutro,dzis mam ostatni dzien

DZIEKUJE , DZIEKUJE , DZIEKUJE Na pewno b─Öd─Ö tu codziennie zagl─ůda─ç Trzymajcie sie kobietki kochanie i dzi─Ökuje za wsparcie
sfilmowanego.glogow.pl
FeBe...gratuluje!
no comments
Michał dawno powinien się wycofać z Eurowizji.
Isc do salonu Matrix (w internecie znajdziesz adresy salon├│w partner matrix w Twoim miescie) i popro┼Ť o zapigmentowanie rozja┼Ťnionych ko┼äc├│w farb─ů socolor i na to zrobienie koloryzacji ColorSync w kolorze zbli┼╝onym do naturalnego, tak ┼╝eby odrost by┼é neutralny a reszta pozbawiona rudego refleksu.
Wystaczy tylko ┼Ťci─ůgn─ůc kolor o p├│┼é tonu...ale niewiem jakim sposobem.
stama Z TEGO CO WIEM, BO MOJA MAMA MIA┼üA NIEDAWNO OPERACJE TO RANKE NAJLEPIEJ MY─ć SZARYM MYD┼üEM A POTEM ZASTOSOWAC MASZ NA BLIZNY CEPAN.

Wczorajszy dzie┼ä to koszmar. seryjek.waw.pl Je┼Ťli, kt├│ra┼Ť z Was wie jak mi pom├│c to moje GyGy:
w Rybniku ksiazeczka 130 plus lekarz masakra:/ Z tego co wiem to wypuszczaj─ů do domu po instrukcji jak si─Ö wyd┼éu┼╝a nog─Ö samemu..ale na pocz─ůtku s─ů cz─Öste kontrole ( ale za to nie daj─Ö sobie g┼éowy uci─ů─ç). A wi─Öc m├│wisz ┼╝eby u┼╝ywa─ç pianki od razu po umyciu w┼éos├│w? Po raz pierwszy zawioz┼éam j─ů do cioci jak mia┼éa 7 mcy (powr├│t do pracy), a wtedy by┼éo jej wszystko jedno kto si─Ö ni─ů zajmuje, i gdzie. Zdajesz sie zapominac o psychologicznym aspekcie sprawy ludzie uwiklani w nadwage nie moga i nie chca czekac 2 lata zeby zgubic 10 kg. serwolatek.waw.pl
--->Pim-pomie dzi┼Ť zgrzeszy┼éam. hej! Studiowa┼éam rok po┼éo┼╝nictwo - powiem tak studia do┼Ť─ç ┼éatwe w por├│wnaniu np. jestem po 17dniu 6W, niestety dzis znow uleglam ciasteczkom, jestem po prostu ciasteczkoholiczka hahaha Sama nie wiem,co sobie wyobra┼╝a┼éam-chyba,ze waga podskoczy momentalnie o 5 kilo w g├│r─Ö Ale jest w normie,czyli ok http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?pro dukt=12576
IgM -ujemne
Wi┼Ťniewski zabroni┼é medim pisa─ç o swoich sprawach osobistych tak wyczytalam na jego stronie oficjalnej
no i znow przez pare miesicy by┼éo dobrze a pozniej ros┼éo i ros┼éo;/ on juz potem nie wiedzia┼é co robic ale powiedzia┼é zeby jeszcze raz posz┼é─ů na zabieg a pozniej jakie┼Ü masci sylikonowe bede musia┼é─ů uzywac.posz┼é─ům.
trzeba wiedziec czego sie chce po prostu, ja nie chcialam sprzatac (nie, zebym to uwazala za cos zlego, bron boze, zarabialam tak pol liceum i cale studia, ale uznalam, ze nie po to poswiecilam piec lat, zeby nic z tego teraz nie miec...).
Poczytuję Was sobie od pewnego czasu i muszę przyznac że jest mi raźniej Mam guzki na obu płatach tarczycy a operacje mam juz za 2 tygodnie(dokładnie w DZIEN MATKI!)
Nie wiem co ma juz my┼Ťle─ç czas leci, a ja tak naprawde nie wiem czy powinnam sie leczyc czy nie...
30-40 funtow tygodniowo, po 9 dniach wyjechalismy do oxford'u, najpierw na pole namiotowe, przespalismy tam dwie noce, rozejzelismy sie po okolicy, potem znalezlismy sobie miejsce na obrzezach i tam sie na dziko rozbilismy po trzech tygodniach okazalo sie, ze nasza dzika polana ma swoich wlascicieli, i choc zapewniali nas, ze mozemy zostac, zmylismy sie do parku kolo lodowiska i tam sie rozbijalismy co noc piekne wspomnienia
Twoje rady s─ů ciekawe,tylko gdzie ja zmieszcze tyle jedzenia,ca┼ékiem w drzwi nie wleze

Wiem, ┼╝e w sklepach takich jak Dora, Quelle czy Tw├│j Sklep w Warszawie mo┼╝na kupi─ç wi─Öksze buty, ale - na lito┼Ť─ç - za jak─ů cen─Ö???
sfinks.naklo.pl
-K┼ü─äCZE TATARAKU-wzmacnia, nab┼éyszcza i leciusie┼äko rozja┼Ťnia.troch─Ö sprawia,┼╝e w┼éosy s─ů bardziej takie lej─ůce
ja te┼╝ w┼éa┼Ťnie s┼éysza┼éam ┼╝e takie typowe brzuszki (i r├│┼╝ne ich kombinacje) wyrabiaj─ů jedynie mi─Ö┼Ťnie a t┼éuszcz zostaje!
w ogole ZALOSNE sa wypowiedzi typu :
ktos powiedzal ze w q10 jest dobry fryzjer to pani marcelina to masakra chcialam blon a mam jajecznice.cicie jak od siekiery to porazka a zaplacilam jak w profesionalnym salonie.masakra
Wi─Öc kto tu bez kogo zdechnie??????
co do tego watku to wole ┼╝ele dzieki za link.
Charakterystyka --PROBIOTYKOW,ALKOHOLIZM.............

Sozańskiego. sesji.waw.pl Przerwałam rowerek i przerzuciłam sie na callanetics własnie po efekcie przyrostu tkanki miesniowej w kończynach, i jest lepiej
Nic te┼╝ mnie nie piecze Wszystkie aukcje zostaly usuniete z allegro, ciekawe dlaczego.. Podzielam zdanie,nie raz mam pretensje do losu i zaczynam w─ůtpi─ç we wszystko, ale si─Ö oszuka┼éam. spodnie s─ů matowe klasyczne z kantk─ů bluzka fasonem przypomina ┼╝akiet sferami.tarnobrzeg.pl
a u nas na dolnym slasku przepiekna pogoda az chce sie zyc jak wszysko juz kwitnie aaahhhhhhhh . W ko┼äcu paznokie─ç zrobi┼é mi si─Ö bia┼éy - tak jakby by┼é \martwy\ - pisz─Ö w cudzys┼éowiu, bo przecie┼╝ paznokcie raczej nie ┼╝yj─ů - ale wygl─ůda┼é bardzo dziwnie. Pi─Ökny wynik, cukrzyca nie grozi - tak m├│wi─ů. mysle ze to moze przez to ze jelita sa tak zapchane? Obym znalaz┼éa co┼Ť na londynek.net ..... Bola┼éo mnie ok tygodnia ale poniewa┼╝ czu┼éam ┼╝e nic sobie nie z┼éama┼éam , to do lekarza nie posz┼éam. Wielki to splendor , wygra─ç eurowizj─Ö :/ Dajcie spok├│j , taki wie┼Ťniacki festiwal , najlepiej to by by┼éo nikogo nie wysy┼éa─ç i nie zawraca─ç sobie d**y tak─ů tandet─ů.
kup normalnie na necie.a dokad chcesz leciec?
Mam nudno┼Ťci od rana do wieczora.
Ta jej chudo┼Ť─ç jest straszna , a┼╝ ┼╝al si─Ö robi , jak cz┼éowiek patrzy na te ┼╝y┼éy na ramionach , mog┼éaby z 10 kilo przyty─ç , to by ┼Ťlicznie wygl─ůda┼éa.
Witam Ci─Ö serdecznie..
rach ciach.
170!!!!!!!!!!
Pracodawca zapewnia zakwaterowanie albo nie.

(hihi) czekam na odpowiedzi, papa
sfiksowac.augustow.pl
Cze┼Ť dziewczyny, oczywi┼Ťcie ┼╝e zakladamy klub w zwi─ůzkach zawsze ra┼║niej, nowa napisz wi─Öcej o sobie. 29 kwietnia i mam sukienk─Ö satynow─ů jasno r├│┼╝ow─ů i jest ┼Ťliczna
Dancewicz ma okropne piersi!!!!
mam takie pytanie ztwardnial mi żel czy da sie cos zrobić zeby był jeszcze dobry
Powodzenia
a mi wyszło 3170
Miałam po urodzeniu strasznie powykręcane stawy w biodrach, leczono mnie i umieszczano w takim specjalnym aparacie.
Szukam pani Agnieszki, która pracowała przez wiele lat w salonie Trendy (do tego roku niestety) na Świętokrzyskiej.
A oto i moja:
Ja jade do Portmarnock, to jest pol h drogi od Dublina...
Wiec czy ta wtyczka napiecie w jakis sposob reguluje rowniez?

W┼é─ůczam sobie radio Z┼éote Przeboje i jad─Ö seszelski.waw.pl M├│j doktor podczas ostatniej wizyty podda┼é mi tak─ů ewentualno┼Ť─ç, ale nie namawia┼é m├│wi─ůc ze to jest stresuj─ůce.
FeBe...gratuluje! Teraz mam blizne jak wlosek i piekne powloki skorne brzucha. Marcin Bosak to calkiem dobry aktor Sam korzysta┼éem. Robili mi biopsje, bylam u 3 endokrynolog├│w nawet u onkologa i wszyscy zalecaja usunac, bo podobno statystyki m├│wi─ů, ┼╝e w takim przypadku do 15% wszystkich przypadkow guz moze okazac sie nowotworem zlosliwym. sfilmuje.jelenia-gora.pl
Czy wszyscy wyjezdzaja tylko do pracy? Mo┼╝e jestem g┼éupia, ale wierz─Ö, ┼╝e kiedy┼Ť to sie zmieni i wszystko wr├│ci do normy... *problem├│w z wag─ů Pijesz wode, bierzesz witaminy i jesli czujesz sie dobrze jedziesz tak przez 2 tyg. Na kontrole u lekarza ludzie przychodz─ů z rentgenami kt├│re s─ů robione zaraz przed wizyt─ů na podstawie skierowania od doktora w tym samym szpitalu i to na prawde nic nie kosztuje Te cotygodniowe kontrole te┼╝ s─ů bezp┼éatne. Tkanki nie ma po bokach bo jest ┼Ťci─Öta do ko┼Ťci. okej ,okej,prosz─Ö tylko o jeden przyk┼éad takiej osoby znanej szerokiej widowni np jaka┼Ť aktorka,polityk,piosenkarka(s─ů ich setki) itp,nie chc─Ö si─Ö tu rozwodzi─ç nad jak─ů┼Ť pani─ů z osiedla.
Najgorzej b─Ödzie jutro moja c├│reczka przygotowuje jakie┼Ť ┼éakocie z okazji Dnia Matki, trzeba si─Ö b─Ödzie jako┼Ť wykr─Öci─ç
....
trudno sie dosta─ç?
Wszyscy tylko gadaja o aerobach i diecie.
a powinni bra─ç np.
Powrˇt do gˇry
Ogl▒da profil u┐ytkownika WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ WyÂlij email
Reklama

Wys│any: Pi▒ Kwi 11, 2014 00:22    Temat postu:

Powrˇt do gˇry
WyÂwietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona G│ˇwna -> esalpienoz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach

Lausen Jon  

To forum dzia│a w systemie phorum.pl
Masz pomys│ na forum? Za│ˇ┐ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!