Forum Lausen Jon Strona Gwna Lausen Jon
Jon Lausen
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Cześć dziewczyny.Nie odzywalam się wczoraj,bo leżałam w

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Gwna -> esalpienoz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
jedantri



Doczy: 04 Sty 2014
Posty: 1166
Skd: Denmark

PostWysany: Sro Mar 19, 2014 14:17    Temat postu: Cześć dziewczyny.Nie odzywalam się wczoraj,bo leżałam w Odpowiedz z cytatem

czesc anilay, fajnie ze wrocilas seks ogłoszenia o wiele ładniejsze! To jest luksus jesli chodzi o zdrowie,o cięcie i szwy ,o psychikę a kultura personelu tez jest ważna.
Nie jest zle.
Jak wierzycie w cos
Masakra .Wszystko ich ciekawiło,wszystko ściągali i wszystko musiałam mieć dosłownie piętro wyżej.
Wydaje mi sie ze ciezko bedzie sie tobie samej utrzymac,no ale nie wiem jakie zarobki i jakie koszty utrzymania sa w Paryzu,ale wiem jak jest w Norge i nie jest za ciekawie
Ekonomistow???
Dekoloryzacja a nie rozjaśnianie.
PRZYCZYNY POWSTAWANIE ZESPOŁU CIEŚNI KANAŁU NADGARSTKA
daj spokoj, poszlam do berendowicz kublin jako modelka, za darmo mnie mieli sciac, liczylam ze fajny fryz bede miec a tu zonk!
kurcze to chyba działa bo nie czuje głodu.Jest godz.

ktory wziac pierwszy i po jakiej przerwe wziąć nastepny? seks ogłoszenia odpisalam

prosze o kontakt w tej sprawie schudłam rok temu dzięki dzienniczkowi kalorii 13 kg trwało to ponad cztery miesiące, ale waga nie wraca A tak w ogóle czuję się jakaś taka spuchnięta. Babka zrobiła mi prawie czarny, bo uznała że taki będzie lepiej do mnie pasował. Dały mi lek przeciwbólowy w płynie , po którym chodziłam jak pijany zając. sex anonse
A mi ściągają aparat 24 lipca i teraz dostałam przy drutach stanu zapalnego. Obserwacja trwała ok. Ja poszczę regularnie od prawie dwóch lat, ale mój najlepszy wynik to 12 dni Od 1 lipca zaczynam głodowkę w cyklu 6 dni - 1 dzien przerwy - 6 dni - dzien przerwy itd. nawet nie mówimy sobie już cześć tak na początku, chcę Wam napisać, że kolczyk wpępku to nic strasznego naprawdę, nie ma się czego bać..ja mam kolczyk już od 5 miesięcy i jest wszystko wporządku tak w ogóle nie miałam przekówane u kosmetyczki tylko u koleżnki..tak sobie pomyślałam, że będzie taniej i to samo...zaryzykowałam i się opłaciło dałam tylko 20 zł za przekucie..a kolczyk wg, gustu na początu, wiadomo..ropiało jak każde przekute miejsce..a później super..codziennie inny kolczyk..naprawde polacam kolczyk w pępku. Test zrobilam na 100% pewna ze bedzie 1 kreska pojawily sie 2 i zrobilam odrazu nastepny potem jeszcze dzis rano 3 i zawsze 2. Mucha jest o wiele ładniejsza, i powiększony biust
mam do zaoferowania tipsy melczne i szklane sa w jednej cenie 40zl ozdoby holo cekiny siatki cyrkonie itp w cenie tipsow ...
Cóż, ja to przećwiczyłam.
kurde ,dobrze mieć znajomą Redżinkę,thx,napiszę co i jak o tem,a narazie zaparzyć muszę co mam czyli okrutną w smaku figurę2..brr
A wczoraj wybralismy sie do Stupinigi zeby obejrzec zamek.
ZMIENIAŁAM FRYZJEROW SREDNIO PO JEDNEJ WIZYCIE BO Z KAZDYM COS BYLO NIE TAK...
serial został uzłożony tak aby jak najdokładniej odzwierciedlał telenowele brazylijskie - stąd św Marysia
Lewatywy robie z moczu, teraz co 4 dni, na poczatku codziennie.
a ja chce itp i tak tvn wybiora kogo chca
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Reklama






Wysany: Sro Mar 19, 2014 14:17    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Gwna -> esalpienoz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Lausen Jon  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group