Forum Lausen Jon Strona G³ówna Lausen Jon
Jon Lausen
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

właśnie jestem po moim pierwszym razie śledzę to forum

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona G³ówna -> esalpienoz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
jedantri



Do³±czy³: 04 Sty 2014
Posty: 1166
Sk±d: Denmark

PostWys³any: Sro Mar 19, 2014 15:33    Temat postu: wÅ‚aÅ›nie jestem po moim pierwszym razie Å›ledzÄ™ to forum Odpowiedz z cytatem

U mnie kolejna noc nieprzespana. adwokat kraków Regine, i wÅ‚aÅ›nie takie wypowiedzi najbardziej mnie motywujÄ… a jeszcze jak czytam ile kilosów mniej to już w ogóle mam wizje siebie szczuplejszej Co do jedzonka to ja juz urodziÅ‚am siÄ™ żarÅ‚okiem i chyba mi to nie minie, niestety Dwa lata temu schudÅ‚am Å‚adnie na norweskiej o ile siÄ™ nie mylÄ™ okoÅ‚o 9kg i mimo, że żoÅ‚Ä…dek siÄ™ zmniejszyÅ‚ to po diecie automatycznie wróciÅ‚am do objadania siÄ™.
Sałata
Mieszkałam 2 lata w Veronie, teraz już jestem w Polsce ale chętnie się podzielę wrażeniami.
anka-skakancza>owszem działają,ja już widze po brzuchu,no ale trzeba systematycznie ćwiczyć
A tak , nawiasem mówiąc zmieniłam fryzurę , zrobiłam sobie paznokcie akrylowe i czuję się ekstra .
do nowej weiderki
Tym ostatnim jestem rozwalona - niesamowity klimat a jakos mniej grana w mediach.

podnoszę ogloszenia towarzyskie jestem chuda mam 170 51 kg waze i ogulnie nie narzekam na figure prócz ramion ichodzi mi tu o góną czesć.

A jak Ci siÄ™ podoba w Veronie? Osób które nic dla Ciebie nie znaczÄ…?zachowujesz siÄ™ jak maÅ‚y dzieciak i tchorz!! Podstawa jest DIETA, wiem sam po sobie w tamto lato juz wazylem 97kg a w pasie mialem 89cm a nie 102cm :/ ja po prostu oddaje do szewca i podkleja od spodu i jest ok jedna laska napisala ze nakÅ‚ada ozdoby na 2 warstwe nie utwardzajÄ…c w lampie i je matowi!! seks ogłoszenia
Nie mogłam się załatwić. W ogóle wejście nieporównanie lepsze. Trzymam kciuki za Ciebie... POLECAM Wiesz, Bula, z twojego powodu cieszę się najbardziej - że zmieniłaś swoje podejście do tego wszystkiego Twoje pierwsze wypowiedzi na topiku, robiły wrażenie \beznadziejnego przypadku\ ... odbywa nową podróż, 83-87 cm, to jest to europejskie 85, a francuskie 100.
Ja też jechałam z orbisem, ale podróz była całkiem udana.
Bede wpadac tu i czytac.
Jak jedziesz w ciemno to wez chociaz jakiegos kolege albo pare kolezanek.
Majaaaaaaaaaaa menagerem hehehehehehheheheh naprawdę żałosne żeby w ten sposób próbować łapać klientów, ale z tego co wiem to tylko na jeden raz, bo jak raz komuś spieprzycie włosy (a mało kto jest zadowolony z wASZYCh usług) to nikt już nie wróci ........................
ile bedziesz miała wydłużaną nóżkę??
4.
I TO MA BYC PROFESJONALIZM.
I jeżeli uważam,że mam za dużo tłuszczyku i chcę to poprawić to tylko moja sprawa.I nie ładnie z Twojej strony,że tak napisałeś,bo w końcu Ty też miałeś jakieś wątpliwości i dlatego tu pisałeś.
Dzień Dobry Kochane!
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Reklama






Wys³any: Sro Mar 19, 2014 15:33    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona G³ówna -> esalpienoz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Lausen Jon  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group