Forum Lausen Jon Strona G³ówna Lausen Jon
Jon Lausen
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

zadzwonilam do znajomej fryzjerki i doradzila mi zebym kupil

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona G³ówna -> esalpienoz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
jedantri



Do³±czy³: 04 Sty 2014
Posty: 1166
Sk±d: Denmark

PostWys³any: Sro Mar 19, 2014 17:04    Temat postu: zadzwonilam do znajomej fryzjerki i doradzila mi zebym kupil Odpowiedz z cytatem

Pracuje w oddziale na slasku i nie sa to myslowice bo tam owszem jest zapieprz. ogloszenia towarzyskie * lower blood pressure (slightly) Millian-----> Z tym Lidlem, to jesteś trzecią osobą, która mnie tam kieruje Poza tym jeszcze dużo piszą w necie o Tesco.
ups
Ja juz mam to we krwi, ze zawsze szybko przegladam pomieszczenie , do ktorego wchodze.
Wiem, że ćwiczenia na stepperze są bardzo nudne.
Wiec jest dobrze.
Mam nadzieje,że te bóle brzucha,piersi,kręgosłupa ulegną...
nie masz wpływu na wyrok, co się zdarzy to będzie a jak wydarzy sie dobrze to będziesz miała wielkie święto.
podejrzewał niewyleczoną depresję po moim poronieniu sprzed półtora roku ale zalecił prywatną wizytę u endokrynologa i badania USG.
tak sie składa jakoś dziwnie, że noszę glany a dresik to ostatni raz miałam w przedszkolu na w-f
i tyle .
PAMIĘTAJ, NIE BÓJ SIĘ DZIEWCZYNO, WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE!!!

9 miesiecy mialy jak ucieklam teraz jest ok same wszystko zrobia i nie ma problemu a na wychowaczy ile sie da czyli na maksa po operacji kolana (luty tego roku) ciagne zwolnienie lekarskie wlasnie dzisiaj dzwonilam do pracodawcy bede wybierac urlop z tamtego roku a czy dostane 3 miesiace rehabilitacyjne to sie dowiem jak nie to trudno wtedy po urlopie wypoczynkowym chce isc na wychowaczy i to sie okaze czy szefuncio bedzie laskaw dla dlugoletniej pracownicy a zakupy to w sumie nic konkretnego a moze cos dla syncia lub do domu bez szalenstw raczej maz poprostu chce sie wyrwac ale wiesz spisalam sobie owe piwko i bede szukac jak znajde to z przyjemnoscia Ci wysle i jakos dziewczyna to predzej to amorow (tak mi sie wydaje) wiec adrietta ciesz sie ze syn tylko za ciuchami i sprzetem ha ha i ogolem stwierdzam ze panny sa bardziej nerwowe juz widze po swoich zanim sie wyprowadza wylejemy tone lez zreszta aura i mama blizniakow maja podobnie 18 letnie corki i chlopcow blizniakow ...........aga juz niedlugo finisz ja w cizy blizniaczej chodzilam lipiec i sierpien hm lekko nie bylo zreszta caly sierpien w szpitalu wiec taka to przyjemnosc byla he he z synkiem stwierdzilam ze juz sie nie dam zamknac jak to moj maz mowi na wczasach hi i dzieciaki sprytne ale latwiej ci bedzie za rok ............ portal społecznościowy Ogólnie nie to co byÅ‚o.

musisz miec paszport dla dzieci niezaleznie od wieku... przez ten czas nie masz swojego domu (bo mieszkanie z rodzinka jest meczace i prawda jest taka, ze nigdy czlowiek nie czuje sie tam jak u siebie), malo pieniedzy (mi ledwie wystarczalo, wszak mieszkalam w stolicy). i zalmi takich ludzi ......... U nas niestety też są takie terminy, więc zaczełam chodzic prywatnie, nadal nie znam daty zabiegu, telefon milczy, denerwuje mnie to już, obiecano mi, ze do miesiąca dadzą . cześć wszystkim odchudzającym się! sex anonse
Próbowałam płynem do garów, różnymi proszkami i nic. ja ma swoje ulubione zestawy, poza tym szukam nowych inspiracji w sieci, tutaj na przykład jest kilka ćwiczeń, które są łatwe i dość przyjemne: W bagnie żył olbrzym Shrek, którego cenna samotność została nagle zakłócona inwazją dokuczliwych postaci z bajek. Husquarna, A u was, zastój?! Pozdrawiam mam nadzieję że to poskutkuje.
łosos wędzony, jajko i znów taka sama sałata.
Ona go nienawidzi, gardzi nim, mowi o nim tutaj jak o ostatnim scierwem i gownem oraz jednoczesnie wysmiewa sie ze wszystkich innych alkoholikow oraz wyraza swoja gleboka pogarde co do nich.
Mocne więzi zostawiłam w Polsce i bardzo mi ich brakuje W sensie towarzyskim jest cienko, mieszkam w malutkiej miejscowości, więc wiesz jak to jest.
17:00) a trzecią to róznie bywa Wczoraj wypiłam o 1:00 w nocy ale to był przypadek bo usnęłam zap[ominając o jej wypiciu wiec musiałam wstać i wypić ...
Ile trzeba byłoby zarabiać żeby się utrzymać w Paryzu i jeszcze odłozyć?
Jestem w 26 dniu cyklu i dziś poległam , znaczy się zrobiłam test Nie wytrzymałam...
Coraz większa panika nas ogarnia!Ale myślę,ze wszystkie urodzimy w Klinice Na wizytę muszę spisać sobie pytania do dr.
Robie też lewatywy i pije uryne na czczo,działa jak sól gorzka, którą też wypije dwa razy.
istnieje natomiast imie Nikol, a Nikola to z koniecznossci polskiego prawa.
Wiem, że szczegółowych informacji udzielą mi tu na miejscu, ale idąc tam, chciałabym juz miec mniej więcej jakies rozeznanie - przynajmniej wiedziec o co pytam Zastanawiam się, czy trzeba mieć jakies konkretne kwalifikacje, czy po prostu idę i mówię:
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Reklama






Wys³any: Sro Mar 19, 2014 17:04    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona G³ówna -> esalpienoz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Lausen Jon  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group