Forum Lausen Jon Strona Główna Lausen Jon
Jon Lausen
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wyrzej sra niz d**e ma, nie zdaje sobie sprawy z tego ze zag

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Główna -> esalpienoz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jedantri



Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 1166
Skąd: Denmark

PostWysłany: Sro Mar 19, 2014 23:30    Temat postu: Wyrzej sra niz d**e ma, nie zdaje sobie sprawy z tego ze zag Odpowiedz z cytatem

i tak do wigilii tylko woda?? portal społecznościowy Mam nadzieję, Ĺźe wiesz, Ĺźe ja teraz Ĺźartuję
Czy może dostałaś od lekarza metforminę?
Ja miałam w Łodzi zabieg.
Mam skończoną szkołę, studium i kurs.
A MASZ ZAPARCIA????TO NIE MUSI BYĆ JAJNIK !MOZE TO BYĆ JELITO!ROBIŁAŚ USG?
A jestem po 30-stce.

ktĂłre niepotwierdziło diagnozy noi znowu jestem w punkcie wyjścia .. adwokat kraków Pewnie Ĺźe masz

Polecam masaĹź lomilomi. kasiek23 ja ruszam z Toba .Moja trzecia glodowka . http://allegro.pl/indyjska-spodnica-orientaln a-rs-bransoletka-gratis-i2317828945.html Tzn ze poloza Cie na oddzial zeby Ci to sciagnac? pozdrawiam wszystkie zakochane mamusie!! ogloszenia towarzyskie
A co do cc to ja mam cc na własne życzenie praktycznie nie mam wskazań medycznych do cc prócz tego że jest to ciąza po invitro ..boję się porodu sn i zdecydowałam się na cięcie..całkiem przypadkiem dowiedziłam się o klinice w Białymstoku wcześniej byłam zdecydowana na Gdańsk. Witam Drogie Forumowiczki! Dziewczyny co jest?? i mysle ze chyba juz czas na cos sie zdécydowac. http://www.allegro.pl/item766400713_kurteczka _dziewczeca_18_23_m_ce_na_jesien_zime.html podczas ćwiczeń wynosi on nawet 170/min. Miałam wtedy problem i możliwe, że to mi zaległo.
moze znacie dobrego szpeca od tokso na slasku??
Ja pĂłki co jeszcze nie spakowana jestem...
Stęskniłyście się za mną?
nie wiem kiedy to sie skonczy i ten cały celibat!
Koniec dyskusji.
Dodam,że to pierwsza w moim życiu farba jaką nałożyłam z czystej ciekawości.
Problem jest dość poważny i trzeba poważnie do niego podejść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Sro Mar 19, 2014 23:30    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Główna -> esalpienoz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Lausen Jon  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group