Forum Lausen Jon Strona Główna Lausen Jon
Jon Lausen
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

mijjjjjka ja poszłam 4 dni po spodziewanej @.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Główna -> esalpienoz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
jedantri



Doł±czył: 04 Sty 2014
Posty: 1166
Sk±d: Denmark

PostWysłany: Czw Mar 20, 2014 04:04    Temat postu: mijjjjjka ja poszĹ‚am 4 dni po spodziewanej @. Odpowiedz z cytatem

A u mnie dolegliwoĹ›ci rozkrÄ™cajÄ… siÄ™, mam mdĹ‚oĹ›ci, piersi dość mnie bolÄ…, bojÄ™ siÄ™ cieszyć, w poprzednich ciÄ…ĹĽach na dobranoc gĹ‚askaĹ‚am brzusiu i zawsze coĹ› powiedziaĹ‚am fasolce teraz tego nie robiÄ™, bo siÄ™ po prostu bojÄ™ przywiÄ…zać do Niej adwokat kraków http://www.deansplanet.com/nomakeup_kim_basin ger.html Michael, now 13st 7lb, said:
Pozostały tylko te dobre wspomnienia
Mam pytanie, książeczkę sanepidowską wyrobiłam w 2008 roku, straciła ona ważność 2010r.
pogate chłopaki są fajne !
Ja bym chciała jakies 10 zrzucić, tylko u mnie to po wadze mało widac raczej cm, a to mnie cieszy.
ok, grapka, wierze ci i mysle ze jest to rzecz bardzo indywidualna i jednemu moze pomoc drugiemu nie, szkoda tylko ze w tak mlodym wieku masz juz za soba tak powazna operacje.
Chyba psychika powo

http://www.atlasdiet.pl/wysokobialkowa.php ogloszenia towarzyskie to chyba jakiś nowy salon bo nigdy nie słyszałam

Ja polecam quick Vue lub bobo test. I znalazłam u siebie w domu tabletki gynalgin, czy zaaplikować jedną na noc? Mam chłopaka, mieszkam tysiące kilometrów od niego. takie przypadki są na szczęscie rzadkie. To było robione bardzo dawno,takze ona jest juz tak jakby zagojona anonse erotyczne
rana goiła się tak koło 2 miesięcy. Trzeba się udać do profesjonalnego sklepu fryzjerskiego (nie rossmana czy innej drogerii, tylko sklepu dla fryzjerów) i nabyć dekolorant inaczej zwany ściągaczem koloru oraz zalecaną na jego opakowaniu ilość i rodzaj wody utlenionej w kremie lub w żelu. witajcie! http://www.regularnerysy.pl/top10.aspx Dopiero, gdy zapomina się o nocach przespanych spokojnie co najmniej 7 godzin, tabletki stają się desperacką próbą ratowania organizmu. Przepraszam że tak się rozpisałam ale czasami musze się komuś wygadać .Boję się tego że on będzie kłamał,zresztą kiedyś powiedział że jeśli nie dam mu tyle i tyle to powie że kochał się zemną 4 razy dziennie .Straszne jest to że czasami okazuje się że człowiek którego znało się od podszewki okazuje się jednak kimś zupełnie innym . pozdrawiam rowniez!
Jadłem kiedys ziemniaki pieczone w piekarniku, były pyszne.
Nie wiem ale kurcze okres chyba mi sie zacznie w dzień operacji ;/ albo dzień po..
!!!!!
tak , zrozumiałam ten tekst...
Cześć Dziewczyny!
Mimo to nie czuję się usatysfakcjonowana, ponieważ po każdym takim maratonie jestem strasznie otarta i nie mam ochoty na seks przez następny tydzień.
wcinam siemię,zawsze to jakaś odmiana suche w smaku,zapiję obleśną figurą ,a jutro siemię dodam chyba do omleta i będzie z czachy,tak ogólnie to lubię siemię np.w pieczywku,no ale pieczywka niet tym razem,dziwne jeść teraz posypkę ...
Mozna powiedziec, ĹĽe od zimy 2009.
Na początku ktoś zakwestionował jej pierwsze wymiary, więc to czy w drugich napisała inaczej i czy kłamała nie jest już dla mnie istotne, bo nie o to mnie akurat nie interesuję.
tak wkladalem izolowalem od paznokcia..no ale musze miec w bucie bo studiuje dziennie no i mam zajecia ...
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email
Reklama






Wysłany: Czw Mar 20, 2014 04:04    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Główna -> esalpienoz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Lausen Jon  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group