Forum Lausen Jon Strona Gwna Lausen Jon
Jon Lausen
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

A pani reumatolog cieszy się ze mną, że jeśli będzie je

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Gwna -> esalpienoz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
jedantri



Doczy: 04 Sty 2014
Posty: 1166
Skd: Denmark

PostWysany: Czw Mar 20, 2014 09:15    Temat postu: A pani reumatolog cieszy się ze mną, że jeśli będzie je Odpowiedz z cytatem

sałatka z selera portal społecznościowy dzisiaj cały dzień w łóżku i na antybiotyku, wyglądam jak chomik, ale na szczęście nic nie boli.
http://www.youtube.com/watch?v=GeZWwjceDuI
DZIEWCZYNY NIE NOŚCIE BUTÓW Z ZABUDOWANYMI PALCAMI
Poszłam tam z waszego polecenia, a to co mi tam zrobili woła o pomstę do nieba.
przecież w języku polskim o rodzaju świadczy właśnie końcówka i musisz się nauczyć na pamięć jaka, tak samo jak w niemieckim!
ale to tez naturalne.
To widac juz po kilku miesiacach ze cos w tej firmie jest nie tak.
bo mam na uszach i chce sie jak najszybciej tego pozbyc;/

Nie ma co się męczyć i niepotrzebnie wydawać pieniądze na specyfiki, które tylko chwilowo pomogą, a nie rozwiążą problemu. seks ogłoszenia beznadzieja!!!!

a pod spodem nie wiem co (i nie chcę zrywać paznokcia!!) Wał pod paznokciowy jest nabrzmiały i zaczerwieniony i (raczej) nie mam ropy., biorę antybiotyk ale czy to pomoże ... Ten orgazm pod prysznicem jest najlepszy. hej a ja mam taki otoz problem od koniec zeszłego miesiąca miałam przeprowadzany zabieg udrozniana jajowodow 21 czerwca powinnam dostać okres, ale jak do tej pory nie go.Od zeszłego tygodnia mam wszystkie objawy taka jak na okres boli mnie brzuch bola mnie piersi.Zrobiłam dzisiaj test ciążowy dla pewności wyszedł negatywny.Cały czas mam jakas dziwna wydzielinę,ale nie swędzi mnie ani nie piecze.Co o tym sadzicie?? Ile dni spędzę w szpitalu? To dobry pomysl. sex anonse
Jeśli paznokieć ma tendencję do wrastania to ani wycinanie ani zrywanie nie pomogą. za duzo telenowel, za malo serialu jak nppp persona non grata, czy killer czy inne, za malo prawdziwosci, za malo werwy, za duzo makaronu KASIA, A ANI ŁADNIEJ W FRYZURZE Z GRZYWKĄ, CHOĆ NIE LUBIE TEJ JEDNOLITEJ FRYZURY - MA JĄ KAŻDA. Spróbuję więc jeszcze raz.Pozdrawiam tak jak Judytka w filmie \Nigdy w życiu\ stanąć i poczuc ze to moje miejsce na ziemi ,to oczarowanie w kazdym calu , ze nie masz zadnych wapliwosci . n po wielkich bolach zrobilam moja przeidziana raecje 6W Myslalam ze sie poddam, bo zaczal mi sie okres, ale dalam rade.
Odnosnie kosztow to trudno cos pisac, bo wszedzie moga byc rozne.
Przebijanie odbyło sie na stojąco a nie na fotelu.
Doborem najbardziej odpowiedniego zestawu partnerów, powinna zająć się sama kobieta i to powinno zależeć wyłącznie od jej decyzji, tak samo jak kierowanie samym przebiegiem aktu seksualnego.
Obcinam sie zawsze u Beaty (właścicielki) i jak dotąd nie zdażyło mi się, żebym nie była zadowolona.
rivanol absolutnie nie na wrastające paznokcie nie używać.Rozmiękcza paznokcie oczywiście wówczas mniej się odczówa ten penetrujący w głąb skóry paznokieć,ale nie likwiduje powodu głównego .dziadostwo.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Reklama






Wysany: Czw Mar 20, 2014 09:15    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Gwna -> esalpienoz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Lausen Jon  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group