Forum Lausen Jon Strona Gwna Lausen Jon
Jon Lausen
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

ja znowu już od dawna chciałam mieć Emilkę i nawet się

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Gwna -> esalpienoz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
jedantri



Doczy: 04 Sty 2014
Posty: 1166
Skd: Denmark

PostWysany: Czw Mar 20, 2014 17:00    Temat postu: ja znowu już od dawna chciałam mieć Emilkę i nawet się Odpowiedz z cytatem

poniewaz ja nigdy nie spotkalam takiej a takiej osoby w moim otoczeniu, to znaczy ze TY klamiesz jesli mowisz, ze jestes taka a taka. ogloszenia towarzyskie mam wiele num,erow
FANKA hej
Czy zna ktoś tą piosenke?Leci tak:e nanana ...........
Ginekolog zleca dodatkowo globulki dopochwowe, które wkłada się na noc, oraz kremy do stosowania miejscowego.
teraz to sama nie wiem
;D pocieranie niektórych części ręką i..
no podobno trzeba, ale ja mysle, ze jak sie bylo juz tak w polowie to mozna zaczac od pozniejszego dnia, a nie znowu od 1.
kupiłam model BK -TE -005, cóż mogę powiedzieć, to mój pierwszy taki sprzęt więc zbyt wiele nie mogę powiedzieć, ale jako laik spokojnie mogę stwierdzić że jest cichutki, na razie nic nie trzeszczy, poza tym wygląd- super!

wyszłam z tej całej apatii która mnie ogarnęła Całe szczęscie, bo naprawdę potrzebuję się zmobilizować (sesja ). anonse erotyczne zgadzasz sie???

ktora była u niego niech pisze bo właśnie zastanawiam się czy warto się właśnie do niego wybierać. mnie Agati Dziwi mnie spadek igm i ujemne igg. masz racje roboty jest naprawdę duzo i albo czlowiek sobie poradzi albo nie...a jak nie to wiadomo. --> kibi - dasz radę, już jesteś prawie w połowie! seks ogłoszenia
a teraz jaki mam plan: Wiem, że dla niektórych to jest waga koszmar - 80 kg, ale dla mnie jest to cel, którego nie mogę osiagnać w swoim dorosłym życiu. Podchodzicie do okienka i mówicie że chcecie wyrobić książeczkę. i nic.. Hej, u mnie drugi cykl z clo i du..., od następnego chyba da mi femare, a jak sie nie uda, to poddaje się. powiększane piersi u Łątkowskiego około pół roku temu. A odnosnie mojej prolaktyny, to ja mialam dziwne badanie bo tam norma wynosila do 15 jakis jednostek a ja mialam 18.
jest ropa, krew jakaś woda się leje i to \dzikie mięso\.
Dietkę trzymam to w końcu ruszy.
co do wagi maluszka lekarz podaje ją na podstawie dł kosci udowej i chyba obwodu główki ale jeżeli masz zdjęcia z usg to tam powinnaś mięć przybliżoną wgę dzidziusia.
Okazało się, że nie da się jej normalnie usunąć, i trzeba było dłutować.
flincia, ale jakiej piosenki?????????
Grall konserwy rybki pływające w oleju mają jeszcze dobre tłuszcze.
czym różni sie meizintang od lidy?
Nie przechodziło i nie przechodziło, więc poszłam do lekarza przy okazji robienia bilansu zdrowia.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Reklama






Wysany: Czw Mar 20, 2014 17:00    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Gwna -> esalpienoz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Lausen Jon  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group