Forum Lausen Jon Strona Główna Lausen Jon
Jon Lausen
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

ZaglÄ…dacie tu jeszcze?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Główna -> esalpienoz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
jedantri



Doł±czył: 04 Sty 2014
Posty: 1166
Sk±d: Denmark

PostWysłany: Czw Mar 20, 2014 21:37    Temat postu: ZaglÄ…dacie tu jeszcze? Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiam Cieplutko kobitki z moim rozmiarem biustu ja odkryĹ‚am ostatnio firmÄ™ Passionata ma te staniczki Pani w Katowicach w sklepie triumpha sa swietne i sa 75DD czasem Ĺ‚adne mozna kupić z LUPO no i trzymaja wszystko na swoim miejscu portal społecznościowy Ja doĹ‚Ä…czam jutro,ksiÄ…ĹĽka przeczytana,jest naprawdÄ™ bardzo pomocna jak ktoĹ› jest nowicjuszem w tej diecie. Po jakim czasie zaczynajÄ… dziaĹ‚ać?
Ja widzialam jeszcze glupszy, typu \ jak sie ubrac do pracy\.
Jestem w 9 tygodniu ciąży, IgG wyszedł < 3 (czyli ujemny) a IgM 7,7 (z opisu na wyniku został zakwalifikowany do wątpliwego, a od 8 wzwyż jest dodatni).
Opieka teĹĽ super - bez prowizji i chaborĂłw.
To nie marudĹş, sprzedaj stare staniki na Allegro (odzyskasz parÄ™ groszy) i kup dwa czy 3 nowe, w dobrym rozmiarze.
Moja waga też nie spada, tylko troche dłużej stoi niż u Ciebie Gruba a tu idą wakacje i co najgorsze wszystkie rzeczy są za małe, nawet te na chłodne dni ;(
Mi się skończył rano to wieczorem już wziełam.

dla mnie cwiczenie trzecie jest bez sensu...a bynajmniej jego opis \analogicznie jak wczesniej,ale kolano nie przytrzymujemy rekoma tylko lokciami\ anonse erotyczne Operował mnie dr A.

Powiem tak. Ta dieta zachwalaja roznego rodzaju oszolomy twierdzac ze ona im pomaga a lekarze sie myla, na tej samej zasadzie dziala wiekszosc oszustow medyczno/dietetycznych. Czekam tylko na to wesele zebym mogla je zciac tak do ucha bo takie dlugie to troche klopotliwe dla mojego stylu zycia. mnie Agati nadzia - ciesz się więc słoneczną pogodą ,moje panny tez coś mówić nie chcą sex anonse
Ja też mam arachnofobię,ale czytając was pośmiałam się do rozpuku jutro bede rozmawiac z szefem co do mojego wolnego w listopadzie.PODOBNO ma to byc od 6.11 trzymajcie kciuki, bo ja chce do polski !!!! Początkowo ból jajników, czasem połaczony z bólem obecny był tylko przy miesiączce. po bokach są to dosć duże loki wyglądają jakby ktoś je zrobił na lokówkę, jednak łatwiej opadaja. Wiesz skazaniec aż dziw bierze że w takim smrodzie można tyle lat wytrzymać i pracować Dziewczyny bede z Wami Dodam że z takim paznokciem potrafiłem kiedyś grać w piłkę.
prosił bym o jakąś rade najchętniej na maila ;(
>>Slonce, tak ma wi
Ja za to ostatnio mam problemy z moja karta, albo nie ma mnie na liscie osob zarejestrowanych...
Ja jestem baaaaardzo zadowolona.
podstawowe badania laboratoryjne które robione regularnie pomagają monitorować nasz stan zdrowia.
Cześć, od września wybieram się na do rocznej szkoły policealnej na fryzjera.
Pomóżcie podjąć mi decyzję.
siÄ™ sprawdza!
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email
Reklama






Wysłany: Czw Mar 20, 2014 21:37    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Główna -> esalpienoz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Lausen Jon  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group