Forum Lausen Jon Strona Główna Lausen Jon
Jon Lausen
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Kobieto POBUDKA!!!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Główna -> esalpienoz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
jedantri



Doł±czył: 04 Sty 2014
Posty: 1166
Sk±d: Denmark

PostWysłany: Czw Mar 20, 2014 22:02    Temat postu: Kobieto POBUDKA!!!!! Odpowiedz z cytatem

Samotnie wychowujÄ™ 9-letniego syna. ogloszenia towarzyskie Wg mnie idz do ginekologa
Ten temat to temat głebszy.
loda w gumce to ja podaje panią lekkich obyczajów a swojemu chłopowi powinnaś wyssać do końca jeżeli tego nie zrobisz to zrobi to twoja jakaś koleżanka .
Minęło od tego dnia troche czasu.
słodycze stały mi się obojętne, a były one moim prawdziwym utrapieniem.
Po całym zabiegu byłam już szczęśliwa, bo było widać ,że mam usta.
sama brałam meridię ale krótko i powiem wam że jakoś się boję bo potem waga wróciła
sluchajcie.
blizny pozapalne w oczkach, wodogłowie, zwapnienia śródczaszkowe.
Pozatym czasami chcemy wyglądać tak jak zrobic się nie da.

ile masz lat julii? seks ofertyv podejrzewał niewyleczoną depresję po moim poronieniu sprzed półtora roku ale zalecił prywatną wizytę u endokrynologa i badania USG.

Nowa, eurydyke jesteście?? Jaa.. Tez zawod tu pomalu umiera...a ludzi potrzeba. ustalmy termin zeby kazdej pasowało, zeby zadna nie miała jadu ani nic Tutaj czuc juz wiosne i zaczelam nawet niesmialo marzyc o urlopie... [url=http://sex-anonse.intymnezyciemarka.pl]sex anonse

Otco,nigdy nie stosowalam antykoncepcji. PS: Jak juz mowilem czesto warto dotrzec do zrodel. na www.elastyczna.pl Ze względu na plamienia, udaj się do innego lekarza lub do szpitala, aby otrzymać leki na podtrzymanie. Moje wyniki z badania krwi były w porządku oprócz : Genetyczne cechy kobiet predestynują je jak nikogo innego do takiej właśnie roli.
Nie mam dla tej dziewczyny szacunku.
JEdnak przy odrostach różnica jest leciutko widoczna.
mam poważne problemy, a nie moge trafić na nikogo dobrego
Pomocyyyy!
Osobiście nie bawiłam się w żadne fazy Atkinsa - cały czas tak samo - 25 g.
Z tego co wiem, to organizują szkolenia na terenie całej Polski więc skontaktuj się z nimi i zapytaj na czym to polega
Tatlim nie zrozum mnie źle - ja nie twierdzę, że każdy Turek czy inny muslim jest złym człowiekiem - wierzę, że jak wszędzie jedni są dobrzy, inni źli !!
do:
Gotowe
licząc BMI to obie jesteśmy tak samo grube
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email
Reklama






Wysłany: Czw Mar 20, 2014 22:02    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Główna -> esalpienoz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Lausen Jon  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group