Forum Lausen Jon Strona G³ówna Lausen Jon
Jon Lausen
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Dziwię się, że tyle negatywnych opinii jest na temat pias

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona G³ówna -> esalpienoz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
jedantri



Do³±czy³: 04 Sty 2014
Posty: 1166
Sk±d: Denmark

PostWys³any: Pi± Mar 21, 2014 04:06    Temat postu: DziwiÄ™ siÄ™, że tyle negatywnych opinii jest na temat pias Odpowiedz z cytatem

komu jeszcze zle?? ogloszenia towarzyskie bez upitych ludzi się da - jak zorganizujesz wesele bezalkoholowe albo masz gości , którzy nie upijają się (o to drugie raczej trudno w naszym kraju) po jakims czasie, nie wiem moze uplynela godzina moze poltorej, mnie jakby kublem zimnej wody oblal.....
Mój nie ogląda nawet nie siada przy kompie bo nie czuje takiej potrezeby choc byzkać ma się ochote codziennie rano i wieczorem wiec w czym tkwi problem innych kobiet?
bo nie wiem jak długo to zniosę.
Przesyłam Wam fluidy ciążowe pamiętajcie prędzej czy później zostaniemy mamami, musimy w to wierzyć,to co w naszej mocy robić żeby były większe szanse ale też zachować spokój.
odzywałam sie tutaj gdy byłam przy 3 dniu- dzisiaj 23 dzien- po 16 powtorzen w kazdej serii.
Z góry dziękuję za informacje
P.S.Trzeba sie tylko zalogowac!
mnie od wrzesnia bola nerki i jajniki , bol nasila sie gdy pije alkohol a ze jestem imperowiczka to zdaza sie czesto na dodatek dzis poszlam ran do toalety i mam brazowy mocz...
aaa laseczki jak ktoś się z was śmieje jakieś inne dziewczyny to tylko zazdroszczą i chcą mieć takie, ponieważ my mamy większe powodzenia nawet jak tego nie widać ale faceci się boja podejść i powiedzieć coś konkretnego ponieważ to słaba pleć jest Nio to jak ktoś do was coś powie nie miłego , to powiecie mu że zazdrości wam że wy macie się czym pochwalić a oni nie i sam by takie chciał.
Dopytam sie znajomej,bo moj to nie pamieta i postaram sie odpowiedziec jak najszybciej.

Posiadam rozmiar 70 I i problemy z krÄ™gosÅ‚upem nabawione przez sport. portal społecznościowy A wiÄ™c zabieg trwa bardzo krótko.

Chyba przez te swieta jakas taka \ociezala\ sie stalam... Tym razem zamierzam ten kryzysowy wieczór po prostu przespać Czytałam wasze opisy i zgadzam się że są minusy dużego biustu. , to co jest sadze że jest zapowiedz DROGI PRZEZ MĘKE ? Wiem że cię odrzuca od jedzenia ale spróbuj coś zjeść. seks oferty
Zanim trafiłam na to forum przez 10 lat bezskutecznie szukałam dobrego fryzjera do kręconych włosów. kryjka - tobie idzie dieta rewelacyjnie. szukam piosenki/teledysku, na pewno po 2000 roku. wiesz moze cos o tym? A ja chce do Kanady wyemigrowac.... To nie jest dzialanie sobie na mozg psychotropami,to nie sa mordercze cwiczenia to nie sa w koncu jakies dziwne wynalazki ktorymi katuja sie ludzie na dietach. To jest pytanie na które nie ma odpowiedzi.
a mam 25lat(przykre co) nie stać mnie na usługi i takie tam.
a jak sie idzie do sklepu i prosi o to 40 albo 41 to mowia juz nie ma to chyba jednoznaczne z tym, ze jest popyt na duze buty.
Na rtg kregosupa szyjnego wyszło zniesienie lordozy, dostałam skierowanie do neurologa, odczekalam 3 miesiace, dostalam od niego skierowanie na rezonans magnetyczny głowy, nic nie wykazal wiec dostalam skierowanie na rehabilitacje (masaz, cwiczenia , prady).
Milkaguzek!
Owszem raz mniej, raz bardziej, ale jednak.
Najlepiej szukac w malych sklepikach, a nie wielkich siecowkach.
Wzmacnia to dziasla , nie sÄ… takie spuchniete i czerwone.
idziesz do sądu przy kurii biskupiej ze skargą (pozwem) na piśmie
Podrosły
Ludzie, kupcie sobie zwykłe moskitiery na rzepie - okno można mieć wtedy otwarte cały czas, a nic nie wlezie, ani nie wleci Do tego dokładne sprzątanie domu i po problemie.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Reklama






Wys³any: Pi± Mar 21, 2014 04:06    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona G³ówna -> esalpienoz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Lausen Jon  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group