Forum Lausen Jon Strona Główna Lausen Jon
Jon Lausen
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witajcie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Główna -> esalpienoz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
jedantri



Doł±czył: 04 Sty 2014
Posty: 1166
Sk±d: Denmark

PostWysłany: Sob Mar 22, 2014 09:19    Temat postu: Witajcie Odpowiedz z cytatem

pamiÄ™tajcie-w trampkach Converse siÄ™ lata w powietrzu ,to obuwie dla pilotĂłw(chyba wolnomotornych lotni), bo inaczej..... seks ogłoszenia Mieszkam we wschodniej holandii i tu nie chca kierowac do ginekologa...niby lekarz domowy ma go zastapic...no ale ze mieszkam blisko granicy to moze uda mie sie znalezc jakiegos w niemczech??? Dawno mnie tu nie byĹ‚o, nie mam czasu, bo co robiÄ™?
nie rozumiem tego.
Wszystkie wczesniejsze cztery dni przetrwalam,chociaz nie bylo latwo.
pozdrowionka
Postanowilam zrobic operacje plastyczna, myslalam ze efekty beda boskie, lekarz wyciał blizne ale teraz mam na rece taka blizne po zszyciu, idzie takim zygzakiem, jest czerwona, jak jest zimno ona robi sie sina, kawałek starej blizny w dalszym ciagu pozostal bo blizna byla zbyt szeroka zeby wyciac cała od razu.
alice najepsze na tluszczyk na brzuchu sa cwiczenia aerobowe...a a6w jest raczej na wyrzezbienie miesni na brzuchu...
zg4gusia-nie ma tak pieknie jak mowisz,ja sie meczyłam 12 h przed cięciem hehe
to naprawdę działa, tylko chyba zależy od naszego nastawienia - jak liczymy na cuda i na to, że zmarszczki znikną - to będziemy rozczarowane.
Wydaje mi sie, że pierwsza jest bardziej dorosła, a druga dla nastolatek zdecydowanie.

Pozdrawiam. seks ogłoszenia Jak na razie moczÄ™ nogÄ™ w mydlinach i uĹĽywam wszelakich maĹ›ci,lekarstw itp.

Dowiedziona skuteczność Latwiej w USA. Jak już odrosły mi włosy okazało się, że same z siebie falują się identycznie jak trwała. samopoczucie lekkie nerwy i troszke szybciej serce mi bije ale juz pisalam pewnie z przezycia ,pije duzo ,duzo,duzo i zero apetytu nie jestem głodna nawet nie mysle co tu zjesc .W szafce leza 2 batony i 2 CZEKOLADY Iwiecie co ???? Co do dłoni - fakt, pojawiaja się suche, łuszczące się punkty ( u mnie to są punkty, nie całe płaty) - pomaga witamina A+E, nie Capivit, tylko zwykła witamina. anonse erotyczne
chodzę tam od prawie roku, zawsze spełniają moje oczekiwania, a nawet jest lepiej! Do faceta nie poszłabym nigdy w życiu, bo jakby był za młody to bym się dziwnie czuła, a jak stary to jeszcze bardziej. polecamstrone Inna jest. Dentystka nie mogła wyjść ze zdziwienia jak u niej byłam i stwierdziła że \mam ząbki jak plastelina\. ja byłam ostatnio w jean luis david.. stosuję wspomniane Osmo do wlosów suchych i zniszczonych z serii deep moisturising, i zamieniam je z Joanna z serii z apteczki babuni.
dokladnie!!!
Ja juz tez przestałam chodzic do tego q10 super salon jest w katowicach izabella,a nie jakis badzewne fryzjerki co nieumia nawet dobrze nalozyc koloru ,albo wiecznie z minami kosmetyczki ktore z łaska co kolwiek zrobia kiedys tam byly super fryzjerki ale teraz to ...
Ach, i zapomniałam dodać...
kliknij w CIEKAWOSTKI
WIELKI PAJÄ„K.
zobaczymy co to bedzie...
Dzień 6:
Facet wiedział jak się ustawić nie ma co.
no i efekt taki ze kupilam sobie psa i wolny czas to spacerki , szkolenie i nie mam czasu myslec gdzie by tu jakiego poznac , będzie co ma byc
41?
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email
Reklama






Wysłany: Sob Mar 22, 2014 09:19    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Główna -> esalpienoz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Lausen Jon  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group