Forum Lausen Jon Strona Główna Lausen Jon
Jon Lausen
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

do ANANKE - prosze o zdefiniowanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Główna -> esalpienoz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
jedantri



Doł±czył: 04 Sty 2014
Posty: 1166
Sk±d: Denmark

PostWysłany: Nie Mar 23, 2014 04:34    Temat postu: do ANANKE - prosze o zdefiniowanie Odpowiedz z cytatem

W tej kwestii jeszcze osoby ktĂłre zakrywajÄ… rany dostajÄ… infekcji bardzo szybko, a np. portal społecznościowy badz na forum wloskim na stroniewww.gazeta.pl.
Chociażby tymi łykanymi hormonami po operacji tarczycy...Na jedno pomagają ale na cos innego moga szkodzić.
Macie racje.Zgadzam się z Wami ze szystkim.My to rozumiemy ,i rozumiemy siebie nawzajem.Nikt nas nie zrozumie jak my siebie.Druga szansa-myślę ,ze kiedys będzie nam dana,nam wszystkim naznaczonym.I glęboko w to wierzę.Myślę,że Bóg nam to dał,zębysmy inaczej poapatrzyły na świat.Pokazał że można z tym życ ale cięzko jest bo jest to swego rodzaju brzemię,krzyż który musimy udzwignąć i damy rade az w końcu dojdziemy do drogiz napisem stop- szczęście.Wiem może to glupie co pisze ale ja wto wierze.Gdybyśmy nie miały wiary już dawno dałabyśmy sobie spokój z naszym życiem a jednak dalej żyjemy.Mi by sie naprawde lepiej zylo gdyby moja blizna nie byla w miejcu widocznym a moja jest na na twarzy- uwierzcie mi jest mi ciezko.Wy przynajmniej mozecie ja zakryc a ja nie .I to boli naprawde.Wiecie ile ja musze miec sily zeby zmobilizowac sie zeby gdzies wyjsc-to sie dopiero nazywa sila.Pisze do roznych specjalistow mowia ze da sie cos zrobic i w koncu zaczne działać Jak tylko skonczy mi sie sesja .Czuje ze moje zycie naprawde sie zmieni.CZytam taka ksiazke Potega podswaidomosci Josepha Murphiego Świetna polecam.Ona pozwla wierzyc ze jak cos w głeboko wierzymy to ono sie spelni.Tylko ze szczesie samao nie przychodzi trzeba po nie siegnac.Kiedy przeczytalam .Jak taka dziewczyna pisala o swojej koleznace ze miala blizny na szyji i dekolcie i pojechala do Paryza i tam laserowo jej to usuneli i sie udalo.Wydaje mi sie ze za granica takie rzeczy robia.A u nas w Polsce jescze nie bo nie uznaje nasza spoleczenstwo ze jest to problem.Modle sie o to zeby w Polsce pojawil sie ktos kto bedzie nam umial pomoc.Pozdrsawiam Was wszystkich
Zamiast chudnÄ…c, tyjÄ™.
Miała panieńską córkę i synka z tym mężem Turkiem.
z podczerwieniÄ…?
żeby organizm sięgnął po tą zmagazynowaną energię, ale nie jedzenie dobre nie jest - aczkolwiek jest to taka metoda zapasowa, która pozwoli Nam nie cierpieć psychiczne ze względu na wiedzę o Naszym powiększaniu się ...
I cie kocha.
http://www.allegro.pl/item99610794__spodnie_b razowe_skoro_podobne_.html

Bo ja w piątek lece Nie martw sie...zawsze takie uczucia towarzysza wyjazdom! sex anonse własnie wróciłam jakąś godzine temu.

1 cm2). Mniejsze ryzyko jo-jo. Do objawĂłw grzybicy mi to nie pasuje, bo wydzieline mam jak najbardziej normalnÄ….. Za kaĹĽdym razem mi sie udawaĹ‚o, bo miaĹ‚am motywacjÄ™! WierzÄ™ w ciebie, dasz radÄ™, trzymam kciuki.. seks ogłoszenia
Szczerze mowiac ,najlepiej,zebys miala pozliwosc przeprowadzic sie do USA, tam przynajmniej zaden idiota nie robilby uwag. czekamy... i dalej do tego cyrku ... jaką mają opinię>? Ajlowiu zulajd... dziewczyny robiły ze strachu badania czy ktos napisał były złe ?????????? Mecano Hijo de la luna
kawy nie pije wogole zadnej bo nie lubie
Jan Wieczorkowski
Tez mam ten sam problem czyli wrastajacy paznokiec u stopy.
Wniosek wydaje mi się byc jeden-ładna, ale głupiutka...Nie znamy jej osobiście, ale jej udział w newlyweds, moim zdaniem, zaszkodził jej nieco w karierze.Wypadła w nim na beznadziejną, sorry za wyrażenie-tepą laskę...
A ja jak najbardziej wierze ze ktos moze miec174 zm, wazyć 58kg i mies 56cm w pasie (moze być ubita)
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email
Reklama






Wysłany: Nie Mar 23, 2014 04:34    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Główna -> esalpienoz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Lausen Jon  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group