Forum Lausen Jon Strona G³ówna Lausen Jon
Jon Lausen
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

[15.03] 09:13 uwwwwwielbiam

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona G³ówna -> esalpienoz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
jedantri



Do³±czy³: 04 Sty 2014
Posty: 1166
Sk±d: Denmark

PostWys³any: Nie Mar 23, 2014 04:58    Temat postu: [15.03] 09:13 uwwwwwielbiam Odpowiedz z cytatem

>ostatnio też mi na forum 40 letnia kobieta wmawiaÅ‚a,ze wyglÄ…da co najwyżej na 25 lat> portal społecznościowy Podobno trwajÄ… już rozmowy z MandarynÄ… i DodÄ…. caÅ‚kowicie siÄ™ z tobÄ… zgadzam
IGG 650
na mnie ludzie czasem mówia brud
Może kiedys Ja zmienie zdanie....
Może Twoje usta postanowiły współpracować ze swoją właścicielką i zamiast się buntować i puchnąć, wolą od razu wyglądać zjawiskowo
A ja pytam, szukam osób, które sprawdziły na sobie.
W poniedziałek idę na kolsultację Ordynatorską i co jest pewne czeka mnie operacja usunięcia torbieli.
Tatra jest, z tym że w Eurocashu i sieciach bo oni mają pierwszeństwo w dostawach z browaru.
Na topie są napary z rumianku (2 saszetki na 1,5l wody), napar z kawy (4 łyżeczki na 1,5l wody) no i opisywana już wcześniej woda z cytryną, z solą (2łyżeczki) lub sama woda.
To jeszcze Ci mało Liili.
A dokładniej P.Ewę (blondynkę).

Widzę, że nie jestem sama... anonse erotyczne Muslims Behead an Apostate

Czy podczas glodowki nie wolno uzywac kremow do opalania? Dlatego wlasnie takie diety sa zostawiane po 2-3 dniach bo ludzie nie chca czuc sie zle moga wystrzymac pare dni ale pozniej dochodza do punktu ze nie chca sie zle czuc i zostawiaja wszystko. tak z 5 cm dÅ‚ugosci . PisaÅ‚yÅ›cie o Studium Dziewulskich, ja równiez bardzo polecam tÄ… szkoÅ‚e. dlatego miaÅ‚a przy takiej wadze tak maÅ‚o w pasie, pozatym miaÅ‚a operacje nosa, podbrodka i byÅ‚a ruda. adwokat kraków
Ja miałam prolaktynę 14 razy wyższą , miałam owulacje, żadnych objawów podwyższonej prolaktyny, regularne miesiączki ale w ciążę nie mogłam zajść, i u ciebie moja droga jest to samo. wierz w siebie. próbuj. Postanowienie na pozostałe dni...nie dowiaduje się już o nic....zaczyna mi się mózg lasować a to już chyba zły znak... poprosze cie równiez o fotke włosów po zabiegu równiez zamierzam wrocic do naturalnego kolorku z góry dzieki no lepiej żebym teraz nie wpadł bo nie jestem jeszcze gotowy porod sie zaczal, polozna gdy zobaczyla glowke (na marginesie dodam, ze zobaczyla bujna czarna czuprynke) zapytala mnie czy znam plec dziecka.
Bez paniki, ale bez ignorancji
a może ktoś próbował?
Przeczytałem dużo postów na temat obritreka lecz nie dostrzegłem konkretnej odpowiedzi, a mianowicie:
wiecie co po waszych opowiesciach mam wrazenie ze cos lazi po mnie,nienawidze pajakow,zawsze mialam problem np.
było mniej więcej tyle samo białek co tłuszczów (teraz pilnuję, by przeważał tłuszcz, można łatwo nadgonić oliwą lub parówką)
---------------------------------------------------------- ----------------------
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Reklama






Wys³any: Nie Mar 23, 2014 04:58    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona G³ówna -> esalpienoz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Lausen Jon  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group