Forum Lausen Jon Strona Główna Lausen Jon
Jon Lausen
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kiedy zabraknie milosci, tej na poczatku licza sie takie sam

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Główna -> esalpienoz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jedantri



Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 1166
Skąd: Denmark

PostWysłany: Nie Mar 23, 2014 08:47    Temat postu: kiedy zabraknie milosci, tej na poczatku licza sie takie sam Odpowiedz z cytatem

Jest przemiły, przystojny, szalenie szarmancki i kulturalny. portal społecznościowy Tak więc powoli juĹź zaczynam mieć dość tego czytania etykiet liczenia, bo skoro nic mi nie daje tak mało węgli i juĹź nie chudnę, to dieta stała się sposobem odĹźywiania. No to masz przyczyne!Zrzucisz 5kg i zaraz odejda wszystkie dolegliwosci.I tak sliczna jestes dziewczyna a przy okazji bedziesz jeszcze sliczniejsza....
Jeśli mogę Cie prosic, to podaj maila, mam pytanie do Ciebie.
Meridię,....
Co moze mi dolegac????
Dzisiaj jestem pierwszy dzien na soku z marchwi na wpol rozcieczonego z woda.
wytykasz zasciankowosc, a sama jest prosta jak konstrukcja cepa, bez urazy.
Pozdrawiam
po zainkasowaniu pieniędzy nikt mnie nie olał, nikt nie był nie miły, doktor też pożwięcał mi tyle czasu ile było trzeba...
przepraszam Ĺźe tutaj o to pytam ale skoro juĹź o tym rozmawiamy ..

Coś tu chyba jest nie tak! adwokat kraków hey ja mam 23 lata i znowu wykryto u mnie torbiela na jajniku ....znowu poniewaĹź kilka lat temu miałam operacje na te dziadostwo laparoskopie.....na razie biorę plastry antykoncepcyjne mam nadzieję Ĺźe to pomoĹźe i mi to minie!!!

Nigdy w życiu nie pomyślalbym, że są na świecie dziewczyny które lubią połykać spermę. Powinnam kogos wybrac? nie obchodzi mnoe naprawde czy wierzysz ty baranie Kwaśniewska jak najbardziej jest szczupła (w żadnym wypadku chuda), chuda to jest Kręglicka natomiast do nadwagi to Kwaśniewskiej daleko niestety w listopadzie fryzjerka obcięła mnie tak, że wyglądałam jak owca, a potem zaczęły mi włoski wypadać garściami. sex anonse
Pozdrawiam Was serdecznie. Tą dietę można stosować tylko 7 dni i nie będziemy mieli efektu jojo po zakończeniu diety jeśli będziemy zdrowiej jeść i więcej się ruszać. Czytaj etykietki w sklepach. mam te globulki brac co 2 dni... pisaLAS ZE KAWA CI ZBRZYDŁA PO 2 DNIU hm.. Nastepuje to w wyniku nie redukcji tkanki tluszczowej tylko pewnym rodzajem odwodnienia organizmu. Druga...
To moze sprobojesz tego?
Sam nieraz wystrasze sie potwora itp jak go niektorzy nazywali, usmiac sie mozna xD Nie bede nikogo wytykal bo rozumiem ze nasze 4 katy sa swiete i kazdy chce czuc sie w swoim domku bezpiecznie, ale sa inne sposoby jak juz pare osob napisalo jak mozna pozbyc sie nie proszonego goscia.
nie wiem czy ten twój kawałek czegoś białego (wspomnianego ryżu) to normalne ja po wyrwaniu 7 mam 3 szwy z czego jeden się rozplątał i lata mi po szczęce długa nitka (2 są 3 rozplątany ) boli jak jasna hol..ra.
Obecnie jeszcze nie moge obciazac nogi, wiec jak na kontroli lekarz pozwoli mi ja juz obciazac to pewnie bedzie tylko lepiej
ale na pewno nie do takich rozmiarĂłw.
Koleżanka wyciągnęła mnie na zakupy i było mi trochę słabo.
a wiec...?
Pozdrawiam
Ale widze, ze wy tez marzycie o dzidzi i wszystkie objawy z tym jednym kojarzycie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Nie Mar 23, 2014 08:47    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Główna -> esalpienoz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Lausen Jon  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group