Forum Lausen Jon Strona G³ówna Lausen Jon
Jon Lausen
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

ale przeciez te liczby nie moga sie powtarzac??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona G³ówna -> esalpienoz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
jedantri



Do³±czy³: 04 Sty 2014
Posty: 1166
Sk±d: Denmark

PostWys³any: Pon Mar 24, 2014 19:42    Temat postu: ale przeciez te liczby nie moga sie powtarzac?? Odpowiedz z cytatem

Ale juz mnie nie boli od jakiegoÅ› czasu ani nic... seks ogłoszenia Pediatrzy mówiÄ…, że materac to bardzo ważna rzecz dla dziecka.
http://www.abram-makeup.com
Jeśli jakiś pojawia się, kiedy jestem sama w domu i muszę go zabić, to polowanie trwa nawet 2 godz.
ROBILA MNIE I W TYM SAMYM CZASIE DRUGA PANIA.
W życiu nie podejr
poszlam do fryzjerki...nalozyla mi platynowy..rezultat?
bardzo chciała bym zobaczyć ...............a co was to gówno obchodzi kogo
i mam pytanie jaka l-karnityna i czy z internetu jest pewna czy mozesz kogos na necie polecic???
Do mąż****:
Idziecie do Sanepidu.
Widzę że ogromna ilość osób ma te bóle i drętwienie rąk.

jakby ktoras potrzebowala mam TANIO do sprzedania fajny zestawik akrylowyyy lub zel bily ponadto elnooo gratiow i fuuuuuulc ozdob sex anonse Bułgaria - 36 pkt.

Witam, dawno nie pisałam, ostatnio rok temu kiedy wybierałam się na operację, ale do której nie doszło bo w ostatnim momencie pani doktor stwiedziła że torbiel się zmniejszył i z operacja poczekamy, i tak czekam juz rok, w miedzyczasie( w kwietniu b.r.) byłam w Gliwicach na wizycie kontrolnej i tam tez stwierdzili że nic takiego się nie dzieje, więc nie ma potrzeby operować, ale ja nie czuje się za dobrze, często boli mnie pól głowy-najczęściej tył głowy, ucho, gardło, taki ucisk jakby ktoś mi do ucha czegos napchał , w gardle kluskę,i to wszystko po tej stronie głowy gdzie mam torbiel, słyszałam juz że takie objawy są tez przy tarczycy bo ponoć tarczyca wszystko atakuje, tak mnie to już wkurza że gdybym wiedziała że to od tarczycy to bym juz od razu chyba zdecydowała sie na operację, ale lekarz od tarczycy twierdzi że nie, laryngolog mówi ze jest ok, wię juz głupieje skąd mam takie objawy, i proszę napiszcie mi czy ktoś z was też takie objawy miał, czy to jest normalne, bo juz mam czarne myśli że to może całkiem z czym innym związane, proszę was napiszcie jakie u was były dolegliwości!!! Szczególnie ważne w ch. Zaczęłam go brać 8 dnia cyklu. Dziś trafiłam na informacje, że NFZ refunduje niektóre operacje plastyczne, głównie właśnie po oparzeniach. też pozdrawiam seks oferty
I na dodatek jest to jakby przed-cukrzyca. Nie słuchaj profesjonalistów którzy doradzają głodówke ;/ stracisz moze pare kilo, ale zaczniesz cos jeść i momentalnie będzie efekt jojo, nie ma sensu. Bejbi, wsłuchaj się we wszystkie słowa kierowane do Ciebie, te napastliwe też. Chyba, że lubicie takie traktowanie. maja swietna oferte przeroznych zabiegow. Chyba żaden rodzic nie wytrzyma, kiedy za swoim dzieckiem będzie słyszał np. Czy chodzi ci,ze bedziesz miala miesiecznie 2 tysiace euro?
Wszyscy do okola albo maja dzieciaczki, albo sie spodziewaja- a ja dalej tylko ulubiona ciocia.
Moze to El Mariachi Gipsy Kings?
czerwony niespotykany na weselach bo podobno, podobnie jak czarny przynosi pecha nowozencom, wiec chyba nie wypada?
do d**y...to wszystko
A pamiętacie zespół LASKOVYJ MAJ - piosenkę Biełyje rozy??
(nie gotuje, nie przepraszam, nie daje prezentow....)
też lubię brzozy...
oj ty biedotko ty rzygac sie chce jak ciebie czytam.
Ja jestem dopiero przed.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Reklama






Wys³any: Pon Mar 24, 2014 19:42    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona G³ówna -> esalpienoz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Lausen Jon  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group