Forum Lausen Jon Strona Gwna Lausen Jon
Jon Lausen
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

splukalam sie do zera i szczesliwie wrocilam do domu ...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Gwna -> esalpienoz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
jedantri



Doczy: 04 Sty 2014
Posty: 1166
Skd: Denmark

PostWysany: Wto Kwi 08, 2014 18:35    Temat postu: splukalam sie do zera i szczesliwie wrocilam do domu ... Odpowiedz z cytatem

pewnie zwolnienia w mysłowicach pozbywanie sie ludzi ...
serwisowy.waw.pl
I to jest odpowiedzianość:-I Na pierwszej stronie tego topiku ktoś odpisał Ci Ulla Uśmiechaj się dalej i niech tak zostanie. np ja lat 18
w przypadku zaparć dodaj do posiłków otręby pszenne lub siemie lniane
Ktora jest wyzsza?
jakktos ma jeszcze cos do powiedzenia na ten temat to poprosze.
dno dno
Magda Gruszka
No własnie ja tez słyszałam ze metoda nakładkowa jest dobra,ale w sumie człowiek tak do końca jak nie zrobi zabiegu to nie ma takiej pełnej wiedzy.Natomiast własnie i mnie sie by przydało takie wybielenie,bo jednak i kamień i palenie i kawa robią naprawde swoje a zeby jednak nie bardzo działaja na pasty wybielajace.
TIPSY ZE ZDOBIENIEM TYLKO 50ZŁ
Mam jednofazowe 15ml -80 zł.

Otcoteczka napisała: sfatyguj.pulawy.pl nie wiem o co tu chodzi.
ile masz cm skóry wzięte ? Właściwie polegało na spożywaniu dzien po dniu mniejszej ilości kalorii.. Ostrożnie z delikatnymi tkaninami! do annpolis.jeśli masz tylko taką możliwość to rób cokolwiek z nim.tylko nie zostawiaj go bez niczego na bieg czasu.do zakażenia moze dojść w każdej chwili a pózniej ciężko się z tym uporać.nie ma możliwości przesłania zdjęcia ale bym pokazała jak teraz wygląda mój palec.nie jest to piękne ale nie boli. Ile kosztują usta ala Adriana Lima?? sfalszowac.dlugoleka.pl
Jak Wam źle wracajcie Myślę jednak, że nie po to tam pojechałyście. Joy Kitikonti - Dirty Summer Mi niestety drętwieje lewa reka , cała od ramienia już od prawie pół roku ale w dzień, owszem praca siedząca przed kompem, ale nawet w najmniej oczekiwanych momentach mam mrówki na rece a ostatnio to ciągle swedzą mnie stawy na palcach, są jakby po wielkim wysyłku czy noszeniu cieżarów, strasznie dziwne uczucie.... A przecież wiele doświadc\onych polożnych to tak naprawdę lampucery z świadomością ukształtowaną (dot. ja przez rok mam zakaz, ze względu na jodowanie, ale Ty?? obojętny WYLOT NA 2 MIESIĄCE.
i cellulit, mam niewielki na udach.
Hej Ja też piłam codziennie przez miesiac litr soku marchwiowego ..
- brak przedsiebiorczosci otrzymuje sie w genach?
Loose don`t care i `m on work at honey coś w tym stylu ......
Najlepsze jest to że w ogóle nie mam ochoty na słodycze!
Dzieki, to tez znalazlam moze ktos wie cos jescze???
na kursie nauczyłam sie trzymac nozyczki i z trzesącymi sie rekoma strzyc ale zeby byc profesjonalista trzeba lat praktyki.

Chciałabym poznac koleżanke,która też usycha siedzeniem w domu, wspólne zakupy,wypady za miasto,basen...Mile widziana koleżanka z dzieckiem,ja jestem w 3mcu ciaży;pozdrawiam serdecznie pa
sfinguje.mazury.pl
no ale na ulotce napisane jest ze moze i tak byc, lekarz mnie uspokoil ze to nic zlego i jezeli bedzie sie utrzymywac dluzej to mam sie do niego zglosic wieczór basen ..
he he przynajmnije ja ma takich trafilam!!
aga0211 nieiem jak to wyglada w Gliwicach, ale jezeli bedziesz musiała isc na jakies jodowanie czy cos w tym stylu to napewno Ci wszystko CI wyjasnia wiec sie nie martw na zapas bo to jeszcze gorzej.
A więc, powinnam ją dostać w poniedziałek, równiutko w naszą pierwszą rocznicę ślubu....
A tak przepraszam?Piszesz na forum dotyczacym schorzeń tarczycy...Czysbys miała guza????
oczywiscie pracy i pokoju w Birmingham albo w Londynie...
powiem szczerze, że jesteś w trudnej sytuacji!!
Hej kobietki.
Pierwszy raz bylam majac 22 lata u kobiety prywatnie.
buzi
Gruba moje gratulacje

Sosnowiec,ale myslę ze wszedzie podobnie sfaldowany.bytom.pl Mam problem osnośnie bólu w lewej cześci podbrzusza, mam teraz okres i boli mnie jajnik (tak mi sie zdaje) ból nasila sie przy rozciaganiu mieśni np.
więc cesarka była dla mnie wybawieniem. Czekam na info, pozdrawiam pozdrawiam.. Muszę stwierdzić że dziwnie się po tych tabletkach czuję... Tylko takie zabiegi sporo kosztuja ale mialabys problem z głowy od razu, pewnie obyłoby sie bez lasera. sfalujesz.olecko.pl
Tylko gdzie? Już nic nie rozumiem... Mi sie plakac chce na sama mysl, wczoraj prawie ucieklam z domu, ale udalo mi sie takiego wielkiego wlochatego przydybac kapciem, az trzasnelo. TOTO - Rosanna, Limahl - Never ending story i Kajagoogoo - Too shy. podnosimy woda ostatnio u fryzjera czytalam jakas gale czy cos i tam byl ze swoim ojcem , no nie powiem ten ojciec tez takie rozne rzeczy mówil..
Wiatr:
witam wszystkich,
Co do calej kliniki wszystko bylo super.
Mam pytanie o posty suche.
Allegra...
За спиною еще один год, жаль, но время не останови
The Stranglers - całość
tak sobie teraz rozmyślam o tym dniu kiedy wzięłam pierwszy raz L.
Zwłaszcza nikole są ładne i wysportowane..;p ...;p U nas w gminie jest tylko 1 nikola na ok.3/4 tys.
Mój exdentysta tak mi zrobił piątkę dolną kanałowo, że jeden z kanałów był niedociągnięty.

W tym miały być zlikwidowane przebarwienia i pęknięte naczynka krwionośne koło nosa.
seryjnym.waw.pl
milego wieczoru zycze i jeszcze pytanie na inny temat- czy podczas tych 10 dni zupelnie nie mozna uzywac kremów do twarzy i balsamów do ciała?
Powiem brzydko.
Pozdrawiam
Własnie reklamą było by to gdybym latała po forach i wstawiała wszędzie namiary na Bromę, ale po co....jak ktos chce to wystarczy wpisac jego nazwisko w google i ....gotowe.
I te potworne bóle głowy Help
Teraz mam owszem ulgę - bo możliwość wrośnięcia = 0% ale też traumę.
Tak, chciałam napisać NIe wyrywać, bo to niebezpieczne
A ja mysle ze ona Ci pomoze.

po porodzie zrobili jej badania na toxo, czy sama jej zrobiłaś? sfastryguje.podlasie.pl Widocznie chyba pracujecie w Trade w Myslowicach a o centrali wlasnie sie mowi jak to sie wyzyskuje ludzi Slynny Pan G.
Nie musisz się więc martwić, bo byłaś już wcześniej chora na tę chorobę, a najgroźniejsza jest infekcja pierwotna w ciąży. Nikt nie umie? Jak wiecie to napiszcie jak to wyglada i ile kosztuje. czasem mamy jakieś sprzatania po południu, czy trzeba zostać z dzieckiem gdy rodzicę chcą wieczorem wyjść. Brodka sfingowac.lukow.pl
Nie jest ani gruba ani chuda tylko wygląda na starsze dziecko Podoba mi się wasza dieta i wprowadzę w mojej kilka zmian. Możesz zjeść do 3 szklanek głównie zielonej sałaty lub innych warzyw zielonych lub 2 szklanki warzyw zielonych i 1 szklankę ugotowanych wg listy. Co prawda od zawsze ćwiczę mięśnie brzucha, ale teraz widać pionową krechę jak w mordę strzelił! Jak nic się nie zmniejszy albo opadnie to będziesz mogła zbierać no korektę u chirurga aha. hm.. Bo to wszytsko bylo przez to, gdy przy pierwszej wizycie u gionekologa, strasznie bolało...
chyba zasluzylem sobie na to ?
Mam 3 letnią córeczkę Nikusię jest cudowna bardzo grzeczna i kocham ją jak nikogo na świecie.
Kładziemy się na podłodze na plecach i skrecamy glowe raz w lewa raz w prawa strone (glowa cały czas leży na podłodze).
Nie oceniaj kogos na podstawie swojej zawisci i zazdrosci.
Ale już dwie koleżanki polecały mi fryzjera na ul.
gusia1----> a co to jest to omega-3????

jaja kurze i przepiórcze
sflaczeje.podhale.pl
co mam robić błagam!!!
przygotowywaliście Cie sie jakoś do tej lewatywy
w weekendy glownie wychodze do jakiegos pub'u w ivrei, a czasami jedziemy do turynu.
a wolałabym rodzić siłami natury
to nbie bedzie 30 zl,tylklo okolo 60 zl ci skasuja,30 za kazdy lot,a papierek to doatniesz taki sam jakbys sobie wydrukowala sama.zreszta zadne papierki nei sa potrzebne tylko numer rezerwacji, do londynu lata wizzair na luton i ryanair na stansted,wybierz to lotnisko z ktorego bedziesz miala polaczenei do jersey
station to station- David Bowie
Dodam, że mam 2 dzieci, a wkurzyła mnie oponka w dolnej części brzucha, pod dopasowanymi sukienkami wyglądało jakby mnie wzdęło na maxa .

Udanego weekendu! seta.waw.pl i zmien tę stopke bo .....
Czy mogę wycieniować takie włosy? Masz rację pewnie nasze odwyki itp....... .. 10 min. miłe i bardzo zabawne hehehe. serwujaca.waw.pl
A nasz Patulek to zaraz urodzi obok tak ale do wody nie ; no tu się nie zgadzam czasem jeprostuje ale nie czesto poniewaz po kazdym wyprostowania u nasady pojawiaja mi sie zniszczone pokrecone pojedyncze wlosy krore tworza mi piekne afro. to samo u nas trejd jak robi nabór żeby zachęcić potencjalnych nowych kierowców do pracy opłaca im kursy na prawko na ciężarowe to mają zapewnione,oczywiście jeśli są tacy co nie mają prawka na dafa Doskonałe preparaty, przystępne ceny. i czy jesteś z niego zadowolona.
Koniec z tym marazmem...trzeba brać się do roboty i zrucać kiloski.
Czas zacząć myśleć trochę inaczej .
Trzymalam w sobie ok 5 minut po wlaniu wszystkiego.
Larry gdzie jesteś tak było wesoło.Wszyscy za Tobą tęsknimy
Po prostu zabierz sie do dziela.
Kupa 2.
Błagam o pomoc
nie oceanjcie kogos ze nie lubicie ale co pokazal!
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Reklama






Wysany: Wto Kwi 08, 2014 18:35    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Gwna -> esalpienoz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Lausen Jon  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group