Forum Lausen Jon Strona Gwna Lausen Jon
Jon Lausen
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Dzięki za szczerość !

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Gwna -> esalpienoz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
jedantri



Doczy: 04 Sty 2014
Posty: 1166
Skd: Denmark

PostWysany: Wto Kwi 08, 2014 18:51    Temat postu: Dzięki za szczerość ! Odpowiedz z cytatem

И в минуты тоски и печали вдруг сердце забьeтся безжалос
sfastryguj.podhale.pl
do tego dochodzi pora roku. *1 łyżka majonezu
Słyszałam że utrzymuje się 5,6lat a potem zanika.
warze 77 kg przy 173cm w pasie mam 85 cm wzorstu czuje sie jak klocek caly dzien w ruchu w pracy nic tutaj nie daje...
Czyli przekroczenie granicy wagi zakodowanej, sprzed diety w lo i na studiach.
akryl śmierdzi i wżera się w pazurki a żel jest bartdziej elastyczny i nie peka
Biegam kilka razy w tygodniu, stosuję dietę, unikam smażenia i cukrów, piję dużo wody i łykam detocell slim effect.
Jesienia tamtego roku przypadkiem poszla do kogos kto zajmuje sie medycyna naturalna i w konsekwencji zrobila pare badan i jej wyszlo ze ma zaatakowana drozdzyca caly uklad pokarmowy.
zajmuje sie ksiegowoscia.
Santana, tak powinno się robić lewatywę.
pozdrawiam

Już nie mogę się doczekać końca.. serwisami.waw.pl 10 dni.
odkrywam ryby. Czuje sie swietnie po lewatywie i nie robie zadnych planow, kiedy i jak dlugo bede to robic. http://www.pudelek.pl/artykul/767 Nie rozumieją słowa poczekaj. Patricia86 masz racje,że długo sie czeka, ale weź pod uwagę to,że oni maja setki takich spraw a każda sparawa jest inna. sfalszowany.gniezno.pl
no i tak Was czytam od poczatku i postanowilam ze dolacze do Was. Nie wiem ile będzie mi się to goić, ale jak narazie o japonkach i klapkach mogę zaponieć ;( Jedyne co mogę poradzić to nie chodzenie w szpiszastych butach, na wysokim obcasie. u mnie 3 dzień. aha wczesniej używałam zestau nivea i nie sprawdził sie tak jak nowy timotei. Nieznaczna rotacja. Dostałam skierowanie do chirurga. 071-78-56-333.
Osoby próbujące odchudzać się drastycznie zwiększają, niestety, poziom kortyzolu o około 20% w czasie drakońskiej diety i zdumione tyją, zamiast chudnąć!
Podobno maluje sie ladnie ( dobrze czuje sie w makijazu, ktory robie sobie sama) i ciesze sie, ze to nie tylko moje zdanie ( to znaczy, ze nie jestem kompletnie bezkrytyczna).
czesc mam pytanie...mialam 9lat temu operacje kolana i teraz za pol roku czeka mnie nastepna...
W dzień chłopaki śpią 3 godziny i ja z nimi.
Mineło widze prawie 2 tyg od Twojego zabiegu.

Jakoś tak szybko to u niego idzie, tylko co jedne wyjdą a następne już męczą.
sfinansowany.lezajsk.pl
Wiesz ze nawet gdy zbyt dlugo spimy, to znaczy, ze dusza nie jest zadowolona z zycia ziemskiego i wiecej czasu spedza w astralu? Jestem bardzo zadowolona z fryzury i obsługi i poza fryzjerem jest tam też bardzo dobrze wyposażone studio kosmetyczne z bardzo profesjonalnymi zabiegami.
Jest ich ok.7 bo w tej chwili trudno okreslić ich dokładną ilość.
Cicha fajnie, że impreza udana, ale co to jest kacik?
drugi dzien.
Macie jakieś pomysły jak sobie z tym radzić?
i dopiero dlatego nie mogą być razem
puszysta....a skad klikasz????
wiec jak to jest kobitki??jest duza szansa(facet sie nie spuscil)
To nic nie da, najwyżej nerwy niepotrzebnie się zszarga.
chodiz mi konkretnie o akryl.
dobra krawcowa na pewno ich nie spieprzy pod warunkiem ze jest dobra.

Pije bardzo mało płynów, ogólnie jestes wręcz odwodniona, czy to też może mieć wpływ, że moje usta wciąż są małej wielkości? sferoidalny.wegrow.pl Schudła - dzięki stresowi.
czy ktos z was przeszywal już jeansy?? kój facio mówi wtedy że jeżdził okrętem po morzu czrwonym Kerastese moe si schowac! co prawda ze spłukiwaniem ale w moim przypadku sie sprawdza, włosy idealnie gładkie jak jedwab a w dodatku dodaje im delikatnego blasku :] Myslalam ze jestem w najgorszej sytuacji ale widze ze inne maja gorzej.Wspolczuje serdecznie dziewczyny... sfor.przeworsk.pl
W ten sposob bedziesz wiedziec, co jest oczekiwane i czy jestes na tyle dobra, zeby taki test pozytywnie przejsc. BASEN-i zaczołem pływanie po naprawde .. 4.Czy mogę poprosić o przesłanie wzoru umowy, jaką podpisujecie z klientami, którzy zostawiają towar w komisie? Zawsze coś... ja byłam dzisiaj u ginekologa i też mam gynalgin. No ni, poczekam i zobacze, moze poprzestawiaja cos w rozkladzie organizowanych kursow.
- twarz nabrałam kolorytu
nie interesuje mnie joga taak.
ważę się sporadycznie u kogoś, albo u lekarza.
bez push-upa nie widać u mnie NIC!!
AAugu ja też miałam spóźniającą sie miesiączke i po 8 dniach spóźnienia zrobiłam test i był negatywny, odczekałam tydzień i poszłam do ginekolożki która w ogóle mnie wyśmiała (wredne babsko) że za wcześnie przychodze.
5.
DZIEŃ CZWARTY:
Brałam przez 5 dni Lutcinę 50 (dzisiaj ostatni dzień).
Ja polecam na Wilanowie (daySPA ) kosmetyczki Monike lub Gosie - ul.

Dla mnie mistrzem będzie zawsze Coppola,który nazwał swoją córkę Księżycowy Pojazd
sformalizowal.rawa-maz.pl
jak sie tego pozbyć????błagam napiszcie coś też wiedzy med.
hej,
zaczelam tam chodzic bo bylo tanio strasznie teraz za poldlugie wlosy place za sciecie z myciem 25 zl!!!!!!
chciałam to wszystko zrobić tak, żeby było jak najmniej kłopotu później, niestety nie uniknęłam tego.
cicha - pewnie że pojedz gdzieś tylko z mężem,jeśli tylko masz z kim choć na dzień zostawić dzieci .
stosowalam i contractubex (czy jak to sie pisze) i cepan i nic...

milo ze ktos sie odezwal heh... serwowaloby.waw.pl mała wylądowała w inkubatorze w stamnie ciężkim i zaczeło się jej 10 dniowe leczenie w czasie którego wraz znią leżałam na połozniczym.
Od pewnego czasu szkaluje mnie Pani bez podstaw! Te formy łysienia mogą występować zarówno u mężczyzn jak i kobiet. Chyba mozna go zamowić na http://lysienieKobiet.com.pl/. zapomniałam dodać, że mam bóle w kręgosłupie szyjnym i w lipcu byłam u masażysty, pomógł mi ale tylko na jakiś czas Oszukane, wywiezione za granicę. sfastrygowac.ostrowiec.pl
wszyscy by pouciekali. do tej pory staralam sie je ograniczac i chyba podswiadomie dalej to robie :/ Brakuje mezczyzn znajacych obrobke skrawaniem (to chyba tak po polsku) - tych ktorzy wykonuja narzedzia. Pewnie tez bede to musiala brac kolo 3 miesiecy,sa to rowniez tabletki anty. widzisz?już ci czegoś zabrania pod płaszczykiem troski.Podróżowanie z bratem,ha,ha.Wiadomo,że u nich kobieta jeśli się porusza to tylko z jakimś facetem z rodziny.Współczuję klapek na oczach witajcie! Salon Wizaż pytaj o Panią Edytę - jest superrrrrrr
Czuje sie natychmiastowa ulge, naprawde!
yeahhhhhhhh lato moze sie juz zaczac
Niestety wiekszosc moich znajomych zostala w moim rodzinnym miescie, dlatego w akcie desperacji szukam kumpelek w internecie;p
Pielegniarka opatrzyla mi rane i szczerze mowiac nawet nie bolalo mnie zbytnio na 2 dzien.
Piszcie babeczki plisssssss!!!!

a potem dziecko się nieśmiałe i sfrustrowane robi bo się koledzy śmieją
serwowana.waw.pl
bardzo proszę o odpowiedzi
Odbyła sie 18 maja w Bytomiu.Trzy miesiące minęły i nie biore żadnych hormonów.
Jola
Przeczytalam wszystkie strony o waszych staraniach.
Najgorsze jest to, że zaczęłam je usuwać woskiem i wyrywać i wydaje mi się, że mam ich więcej...
wydaje mi się że kazdy jest spełniony i to jest oczywiste nie bede się tutaj wdawac w polemike-----każdy ma swój świat i mnie nie interesują osoby spełnione inaczej.....
Jakiś czas temu zadałam sobie pytanie...
A wiec na temat ciąży...Moja kolezanka brała Bromegron przez okolo połtora miesiaca i odrazu zaszła w ciaże, wczesniej nie mogla a po bromergonie od razu...czyli jest kolejny dowod na to ze Bromergon działa!!!

Byłam tam kilka razy na różnych maseczkach. sferofon.warmia.pl No ale nie będę sie upierać bo tylko mi się wydaje.
nic!!!!!!! TO CO PRZEZYL TEN CZLOWIEK bananarama-venus To tyle co do certyfikatu. casteam- I don't ( bardziej pod dance ) , dj hazel - speed club , benassi - every single day , riva - run away , a z takich dancowych : serwisie.waw.pl
głownie nosze spodnie, w zasadzie cały czas Kris27-mam do Ciebie prozbe. taaaak wiemmm gdzie anetka pracuje jest to salon galaxy group tomasza grabowskiego ul. Każdy sam mniej więcej powinien poobserwować siebie, pobrać witamin z grupy B magnezu , wapnia i jeśli to nie pomoże porobić wszystkie badania a jakie sa proste teraz w sprzedazy? Figura super: Mój facet jest cudowny, zawsze dochodzi dopiero wtedy, kiedy ja dojdę, albo kilka minut po mnie.
i tez sie szykuje na popreawke i wieksze wkladki ok 400cc prosze podaj mi namiary na tego lekarza ktory poprawial tej lasce .moj nr gg 2598845
Mi nic nie leciało.
Mozna ja znalezc w salonie Perfect You w Warszawie (www.perfectyou.pl).
Może na razie dobrze mi idzie i nie wymiotuję już, ale co będzie jutro, czy pojutrze
Kasia Bujakiewicz wydaje się normalna, absolutnie nie za gruba, ale też nie chuda.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Reklama






Wysany: Wto Kwi 08, 2014 18:51    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Gwna -> esalpienoz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Lausen Jon  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group