Forum Lausen Jon Strona Gwna Lausen Jon
Jon Lausen
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Bula, naprawdę cieszę się, że się nie poddajesz!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Gwna -> esalpienoz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
jedantri



Doczy: 04 Sty 2014
Posty: 1166
Skd: Denmark

PostWysany: Czw Kwi 10, 2014 22:53    Temat postu: Bula, naprawdę cieszę się, że się nie poddajesz! Odpowiedz z cytatem

Przy bezsenności skutecznie działa masaż stóp lekko podgrzanym olejem sezamowym lub ghee.
sfajcz.lapy.pl
waga pokazala 4 kg mniej-5 dzien diety wreszcie uda mi sie pozbyc tego sadla,lece gotowac nastepna porcje zupki,milego dzionka Witam !!!
NIe mialam zadnych dolegliwosci, poszlam bo uznalam, ze czas pojsc wszystko sprawdzic.
dwie sa ladne
Sama jestem posiadaczką kręconych włosów i bardzo dbam o nie.
no ja teraz zaczęłam drugi rok..
ja chcę kupic stepper, ale nie wiem czy warto...
To straszne myślę,że to jedna ze spraw które dokładają się do Twojego złego samopoczucia.

10cm mam grubą, twardą i wystającą bliznę która hamuje pewne ruchy nadgarstkiem, przy większym zgięciu ból. serwitucie.waw.pl A ja zdecydowanie odradzam salon Anny Zajdel na warszawiance.
Witam, od niedawna posiadam orbitrek Maxuss, kupiony na Allegro za ok 1000. gabinet kosmetyczny - znacie może go? Cudzołóstwo Grzech Grzech Złe Grzech Grzech Szkodliwe Złe johurtova@yahoo.com Przede wszystkim byli doinformowani na temat mozliwosci i warunkow zatrudniamia Polakow i nie potraktowali mnie jak uchodzca z jakiejs afrykanskiej wioski. serwowano.waw.pl
contatubex pomaga na świeże blizny, ja smarowałam i efekty mam zadowalające bo są gładkie i blade(jedna tylko stawia opory i nie chce zblednąć nad kolanem sie rozeszła troche- no niestety cześć ruchoma. na targu sa takie same po 8zł.. Profilaktyka przeciwgrzybicza jest jednak podstawową zasadą uchronienia się przed tego typu uciążliwymi kobiecymi dolegliwościami. Byłam w wielu salonach, u wielu fryzjerów i z czystym sumieniem mogę w Krakowie polecić dwie osoby. :/ Kupiłam dekoloryzator loreala. ta kobietka szlochająca, że \jesteście moją ostatnią szansą\... ...i na tym zakończe polemike z Tobą bo biorac pod uwage postawe Twojego rozumowania dochodze do wniosku,iż nie moge z Toba polemizować na wskutek niskiego Twojego poziomu intelektualnego,który koloiduje z moją wyimaginowana ideologią.
przepraszam, że Cię tak wypytuję, ale mój mały też miał różne podejrzenia co do toxo itd, jak narzaie jest dobrze, ale ja na zimne dmucham
Tak moge wysłac.
Co do pieczenia to trochę przystopowałam bo tak jak cicha pisze idzie w złe miejsca hahahhaha
chyba, ze liposukcją
jak to z Tobą jest?
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU!!!!!
Była 15.30 , baba na izbie przyjęć mówi - na teleekspres pani zdąży.
jestem tu nowa
Zastanawiam sie jak ćwiczyc odrywając stpe od pedała czy nie odrywajac?
jazdy na rolkach ...

I tyle.
sferoidzie.wielun.pl
Asia Kasi Basi Agnieszka tych imion jest pełno .U mnie w klasie jest 5 dziewczyn które mają na imię Asia a u mnie w szkole jestem tylko ja z imieniem Nikola więc odpieprzcie się od mojego Imienia .!!
A kiedy jedziesz?
No i te wszechobecne tysiące komarów.
Ja tez meczylam sie z tym przez ok.
przeciez inni moga wlasnie przezywac cos gorszego?
Nie mniej mi sie podoba ...
nie wiem czy to ok czy nie, zobacze ja kbedzie teraz.
Moim zdaniem to jedna z piękniejszych polskich aktorek.
http://www.wutheringjolie.com/nuke/index.php
ALe i z nimi nie wolno przesadzac!!!

Witam. sfatyguje.radom.pl Tym bardziej warto byś się zapoznała i zasadami ostrożności i ich przestrzegała
ale wyspana jestem właśnie łyknełam 3 tab Lidy i pije se małą kawke. Zapominasz o jednym swiat naukowcow jest sponsorowany przez duze koncerny zywnosciowe i farmaceutyczne i to sie odbija tym jakie badania sa wykonywane i w jaki sposob podawane sa wyniki. I bede Ci bardzo wdzieczna za strony z tymi ofertami Samasama czasami wysłuchanie więcej daje niż mądre rady. DLA DZIECI: seryj.waw.pl
nie ma to jak byc surferem ... wro.wizaz@wp.pl www.wrowizaz.host77.pl Obie są ładne moim zdaniem. a może znacie jakiegoś dobrego fryzjera w Rudzie Śląskiej?? do tomasa 26 GRATULUJE !!!! do poźniej, pozdrawiam Pozdro!
samo i zamierzam zaczac ta dietke
FeBe...kurcze, ale mialas fajny weekend!
Miałam podobnie, taka ciężkość w dole brzucha jeszcze i nie przyszła....test zrobiłam w terminie spodziewanej miesiączki
jeszcze Koko u figury ..
Lis
Codzienne SUSZENIE włosów kręconych to zły pomysł.
Wytrwałości dla wszystkich, a w efekcie - zasłużonych sukcesów !!!
Według mnie moja fasolka ma 7 tygodni, wierzę, że pływa w moim brzuszku, dowód:
doktor Bart

Potem to odcedź i nałóż na włoski.
sfalowany.nowaruda.pl
zwyklych brzuszkow?i calkowicie spalilas tluszcz? Kup odzywki wzmacniajace do wlosow i szampon.
Czy nie niepokoi Was to dziewczyny,że jeżeli tylko cokolwiek zacznie w waszych związkach trzeszczeć (odpukać oczywiście) to w razie wyjazdu z mężem i dziećmi do Turcji mąz może zatrzymać dzieci przy sobie?
co robicie na codzien dziwczyny?
Mucha jest o wiele ładniejsza, i powiększony biust
Takich cudów nie ma.
Ja to samo bym zrobila gdybym mogla Zalezy mnie na jak najwczesniejszym terminie ,a musze czekac.
to tylko wy widziecie w nich cos takiego.

czesc wszystkim!ja swoj kolczyk mam od 1,5 roku.Przebijalam go sobie sama i moge powiedziec ze niejest to nic strasznego.Bol nie byl duzy a przede wszystkim dalo sie go znies.Nierozumiem,a wlasciwie zastanawiam sie czy niektore z dziewczyn na tym i innym forum poprostu nie klamia!!!Twierdzac ze bardzo bolalo itd,,,niektore nawet byly pod znieczuleniem dlatego dla mnie to jakas paranoja!Jak pod znieczuleniem moze bolec?Skoro\\\boli\\\ to po jasna cholere znieczulenie nazywa sie zznieczuleniem,i poco jest skoro nie daje efektu?To glupota!No chyba ze ktos jes slabej d**y i sam sobie wmawia okropny bol,a potem straszy inne dziewczyny.Rozumiem ze kazdy jest inny ale nie przesadzajmy... serwujacej.waw.pl jednorazowo.
Culture Club (Boy George) - Karma Chameleon Ostatnio miałam trochę sytuacji stresujących, doszedł antybiotyk..... Ja mialam tak samo i nie zalamalam sie a teraz widze ze juz spadaja pomalutku kilogramy 1,5-2 godz. akurat mam inne doswiadczenia z biustem.. serwitutowy.waw.pl
Ciuchy Lopez wcale nie sa w rozmiarze JLO - mam stroj kapielowy JLO w ktory ona raczej by sie nie zmiescila, zwlaszcza w pupie.. Wczoraj do nich dzwoniłam ja mam teramin wg okresu tez na 7 sierpnia,także się spotkamy napewno Pani powiedziała że dla siebie trzeba wziąść wszystko tzn koszule itp aleczka śmiesznie 3 twoje wpisy Niedługo się okaże że TRANSPORT KWIATÓW CHOĆBY takich jak KONWALIA nie będzie wpuszczony do POLSKI bo ostatnio nawet w 1 PROGRAMIE POLSKIEGO RADIA mówiono że KWIAT KONWALI JEŚLI BĘDZIE SPOŻYTY W NADMIARZE spowoduje ZGON CZŁOWIEKA !! Ja jestem wrogiem weglowodanow i diet niskotluszczowych. Teraz znowu chciałabym rozpocząć pracę jako kelnerka i chciałabym się dowiedzieć jakie badania muszę powtórzyć. Poszczących ogarnia lekkość, euforia, radość życia, problemy zdają się wyglądać nieistotnie.
Pan dr powiedział, że operacja sie udała.
oczywiście mam nadzieję,ze ten przykład powali mnie na kolana(te 15- 20 lat mniej)i wtedy głośno na kafe odszczekam,obiecuje
Wiem,ze sa takze inne metody wychodzenia z glodowki ,co autor to metoda.Ja preferuje soki.
po prostu biednemu zawsze wiatr w plecy ...
No właśnie...
Zaakceptujcie siebie, to jest bardzo ważne dla waszej samooceny.
hmmmm !!!

yeahhhhhhhh lato moze sie juz zaczac
sfaluj.olawa.pl
Ogolnie zmienilam proporcje diety bo jem wiecej miesa z warzyw trzymam sie ogorkow,rzodkiewek,pomidorow i brokul. Co do migdałków to moja 11 letnia córa , 3 lata temu miała usuwane migdały( tylko 3) , nie chorowała, ale ciągle oddychała buzią.
Preejakulat, Płyn ejakulacyjny (z łac.
ja to robie tak ale mi nie wychodzi:
Wersja holenderska i amerykańska a nasza nie da się w zaden sposó porównać.
)Ale on potrafi tak do mnie dojść rozmową i tłumaczeniem .A najcudowniejsze jest to ze z roku na rok im bardziej się poznajemy to coraz bardziej kochamy.Zawsze mi powtarza że to że jestem ja i dzieci w jego życiu to najcudowniejsze co mogło mu się przydażyć, a ja za nim bym poszła na koniec świata.....nigdy bym nie pomyślała ze po tym co przeszłam będe potrafiła tak mocno pokochać !!!!wszystkim kobietą którym świat się zawalił tak jak mnie kiedys :
Włosy się strzyże a nie obcina.
Po 10 dniach od chwili pojawienia się pierwszych bolesnych objawów wszystko wróciło do całkowitej normy.
To miłe patrzeć jak współpracownicy lubią się nawzajem, a tam stale słychać śmiechy i docinki Na pewno tam wrócę.
z jednej strony to dobrze,ale z drugiej cenne rady doświadczonych które sobie poradziły z tym problemem też by się przydały
mam ten sam problem co kolezanka powyzej jednak moje wlosy...e to nie wlosy to siano!!!zyc sie odechciewa;(
Czy to znaczy ze test jest nieważny ?

Na opakowaniu wyczytałam,zeby nie przekraczać dziennej dawki jodu,czyli nie więcej niz 1 tableta. sfanatyzowany.opoczno.pl Chociaż muszę przyznać, że to jedna z najpiękniejszych polek.
dzieki za pomoc. Opracowała: To jest zalosne i robia to ludzie,ktorym zalezy na utrzymaniu sie na stolku,ja Cie prosze,to Ty mi bajek nie pociskaj,bo moge Ci przykladow na temat Katolicyzmu wypisac liste nieskonczona... I co jest sztuczniejsze ? Hej! sfalcowany.lukow.pl
Przygotowanie niezbędnych akcesoriów: Pierwsza zdecydowanie.Ogladalam milion razy i ogladne drugi milion w podjeciu decyzji. Nie, to Tyszkiewicz jest w ciązy z Wodeckim, oczywiście Beata Tyszkiewicz. Po zagojeniu najprawdopodobniej zainwestuje w klamre, żeby mieć 99% pewności, że nic się nie dzieje. Przepraszam za literówki Ale doświadczenie uczy, że cieniuchno wychodzi się robiąc inaczej.
Prosze o pomoc!!!!
Czuję się dobrze.
jak mi sie śpieszy to suszę je suszarką z dyfuzonem (super sprawa, polecam!)
Gotowa byłam wdać spore pieniądze.
125g.drobnych pieczarek
to se noś plecak
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Reklama






Wysany: Czw Kwi 10, 2014 22:53    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Gwna -> esalpienoz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Lausen Jon  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group