Forum Lausen Jon Strona Gwna Lausen Jon
Jon Lausen
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

czy masz może GG mam do Ciebie parę pytań ja swoją L kup

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Gwna -> esalpienoz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
jedantri



Doczy: 04 Sty 2014
Posty: 1166
Skd: Denmark

PostWysany: Czw Kwi 10, 2014 23:42    Temat postu: czy masz może GG mam do Ciebie parę pytań ja swoją L kup Odpowiedz z cytatem

Unikalnie podkreslaja moja dziewczeca (he-he) delikatnosc, wdziek, i subtelna urode...
sfiksowac.augustow.pl
ojjj!!!!
jak lubisz,to chodz...
Proste
Dosłownie kropla na dłoń, rozetrzeć i przeczesać lekko podsuszone włoski.
*i wszystko co związane z pazurkami
Jesli macie mozliwosc zakupic ksiazke Romualda Stanislawskiego na temat glodowek to bardzo polecam ,on tam zamieszcza kserokopie swoich badan.Robil je zawsze przed i po kazdej glodowce.
Ja juz ugotowalam.

Regine Tak dlugo jak pokazuja ze jestes w ketozie to jest ok sflaczaly.ostroleka.pl pierwsze 3-4 miesiące miałam spokój bo ciągle tylko spały ale tak jak pisze Aga - dzieci są różne, a i my jesteśmy różne i dla każdej problemem może być co innego
kiszona????? Ale słyszałam sporo dobrych opinii na temat tego salonu. to że nie ma koleś głosu? nie mozna tez robic cwiczen np. Ogarnięcie psychiki? sesyjce.waw.pl
Moja mama ma akromegalię, która powoduje różne przypadłości - od gruczolaka, cukrzycę i m.in. W razie czego kazał sie zapisac na operacje. Salon nazywa się gabinetMK - wygooglajcie sobie to wyskoczy stonka. Z dzieckiem wszystko dobrze. Chce tylko powiedziec ze ja mialam prolaktyne przekroczona 3 krotnie!!!no i lekarz powiedzila ze jesli ciza to tylko bromergon. Etap II (9-16 tydzień) dzieki bardzo
Zerwałam się z łóżka i uciekłam spać do salonu na szczęście mam tam rozkładaną kanapę.
Ja czułam się świetnie ale nie chciałam robić tego kosztem pracy.
myslicie ze odpowiednia diete trzeba tez stoowac..??;/
O ile dobrze napisałam nazwę, powiedział, że nie będzie śladu pomimo iż blizna na kształt dołka, jest to małych rozmiarów zmiana i nic nie będzie widać.
Ale dla pocieszenie jeszcze dodam,że moim koleżankom kolczy nawet do 10 miesięcy się goił, więc to zależy.
Napisze dużo bo znam ten problem dosyć długo...

Oczywiście ZGADZAM SIĘ W 100% że NIE MOŻNA BAGATELIZOWAĆ DOLEGLIWOŚCI KTÓRE SĄ ZWIĄZANE ze stosowaniem LIDY i na pewnio BRAK JASNYCH I DOSTĘPNYCH DANYCH dotyczących wzbudza jakąś niepewność stąd WIELE TRAFNYCH UWAG W WASZYCH WYPOWIEDZIACH DOTYCZĄCYh potrzeby KONSULTACJI Z LEKARZEM,ale nie oszukujmy się !!!
sfinansuje.limanowa.pl
ja osobiście robiłam i akrylowe i żelowe.
3.Objawy ruchowe - osłabienie mięśni kłębu, zwłaszcza odwodziciela krótkiego kciuka.
Kątem oka zobaczyłam coś czarnego na ścianie i natychmiast tam spojrzałam.
Ale osoby, ktore wyjechaly do malo znanych miejscowosci przebieraja w pracach.
ale przezylam jest w porzadku Razz
Ja osobiście mam ich dziś dość, doprowadzają mnie do szału.
I W POŁĄCZENIU Z OLEJKIEM DAJĘ LEPSZE EFEKTY I STARCZA NA DŁUŻEJ.
Tylko, że ja mam w sierpniu ślub
1000zł, ale jak chcesz zrobić tylko jakąś jej część to na pewno będzie o wiele taniej Tyle wiem póki co ale dokształcam się bo myślę poważnie o tych moich pajączkach więc lasery mnie interesują

piasokowanie to nie jest usuwanie kamienia, to jest zupełnie inna procedura sfalszuje.gorlice.pl Ja chodze do centrum,kosmetyczka bardzo fajna Salon N25.polecam
..tak, zgadliscie. Za nalozenie farby na odrost, zrobienie pasemek, obciecie i wyprostowanie wlosow zaplacilam 75 zl i jestem bardzo zadowolona z uslugi, milo i niedrogo. wiem, że w czasie ciąży nic się nie da z tym zrobić, ale wiedząc o chorobie, mogłabym od razu rozpocząć terapię dziecka, a tak trzeba było czekać, aż pojawiły się objawy uszkodzenia - opóźniony rozwój psychomotoryczny, padaczka Dziąsłą mogą nieco krwawić. Ja sie w nich wszystkich zarejestrowalam i bombarduje ich swoimi mailami, w odpowiedzi na wszystkie oferty, jakie sie pojawiaja. sferometr.wloclawek.pl
83-87 cm, to jest to europejskie 85, a francuskie 100. A probowalas np. Stosujac to w tydzien gubisz 1 kg. nie napisze ile wskazałą .. Kupilem juz sobie 3sztuke bo jeden gdzies posialem a drugi zniszczylem Jeszcze mysle o takich spodenkach neoprenowych, ale nie ma takich rozmiarow chyba? ruletka w formie strzałki (http://www.ccc.com.pl/ 10 strona katologu u gory) widzialam gdzies tez takie na niskiej szpilce wiazane do gory z satyny wiazane do kolana lub na wstarzeczke przy kostce wiesz o co mi chodzi ale te niestety byly drogie kolo 170.
Mieszkam w polnocnej czesci Wloch,gdzie zycie jest na wyzszym poziomie,a ludzie bardziej wyksztalceni i kulturalni( nie chce tu nikogo obrazic).Roznica miedzy polnoca a poludniem jest duza.Mysle jednak,ze wszedzie znajdziesz ludzi milych i usmiechnietych...Poki co,ucz sie jezyka,co znacznie ulatwi Ci zycie.Serdecznie Cie Pozdrawiam!
witajcie, mam taki problem - z cytologii wyszlo mi ze mam ziarniaki, lekarka przypisala mi gynalgin i lactovaginal, nie mowiac czy mam powtorzyc badania> teraz wyjezdzam, wiec nie bardzo bede miala jak, ale myslalam ze za okolo 4 miesiace powtorze - jak myslicie czy to nie za pozno???
Bo ja właśnie też będę chciała sobie zrobić z tym, że nie wiem, czy mam udać się do lekarza, czy mogę sobie iść do laboratorium i po prostu powiedzieć co chcę zbadać.
A tutaj za granica czesto sie slyszy jak uprowadzaja dzieci do swoich kraji.
Byłam przerażona.

Ale niedługo zaczniecie te swoje dzieci nazywać np.
sfiksuje.bielawa.pl
-sol morska
POZDRAWIAM.
Lewatywę robię z wody i soku z cytryny.
Z samym angielskim prace bedzie ciezko znalesc.
deszcz od Naszej Kamci już do moich stron doszedł!
No nic musze czekac...
A kosmetyki ma profesjonalne

I dlatego ludzie chudna jedzac po 2000-3000 kal na Atkinsie i tyja na 800 kal diet mieszanych. sfinansuj.lomza.pl a jak tam u was z cenami??
Oliwia ile płaciłas za takie czyszczenie zebów ? Chciałam nawiązać kontakt z dziewczynami, które zachorowały na toxoplazmozę przed zajściem w ciążę. ? Serwiswww.niania.wroclaw.pl zaprasza rodziców szukających niań oraz opiekunki do bezpłatnej rejestracji. Pozdrawiam sfatygowany.pruszkow.pl
Po 2 latach od zabiegu czyli teraz, blizna jest nadal czerwona, miejscami wybrzuszona z szerokosci 1,8 cm ma teraz powiedzmy polowe tego. Ja jestem stałą klientka Pani Ani Bigos od lat....polecam! tera zspuznia mi sie okres. pań wydajacych - taki poziom wystepował ) . Pozdrawiam Не узнаем мы тех, кто когда-то давно называл нас любимыми, te pierwsze trochę tandetne i '' wieśniackie''
Kupiłam wspomagacze i do tego dieta p.t.
Trzeba brać probiotyki
Najlepsza jest dla mnie pozycjakolanowo-lokciowa czyli ukleknac i podeprzec sie na lokciach.
bo wariuje juj z tym
Czasem nie wierze po porstu w nic, w nic.
witam ponownie bo znów mam problem z odnalezieniem piosenki tym razem polskiej a mianowicie pamiętam tylko kawałek tekstu o to on Ojcze mój ty po mnie przyjdz ojcze mój ty wybacz mi ja nie chciałem nie chciałem to był błąd ojcze prosze cie chce odejść stąd .

Po lewo w normalnym świetle, a po prawo na słońcu
sfabularyzowal.ketrzyn.pl
>ja rozpoznam wiek z dokładnością 2-5 lat,ludzie , ludzie jak widzą osobę szczu płą i np z długimi włosami,to już jej odejmują ,no bo przecież 40 tka musi byś otyła i mieć baranka na głowie,a to guzik prawda,wiek widać na twarzy i tyle> i wiecie co,on jest jakis magiczny,jest miedzy nami jakas niesamowita nitka,mailujemy do siebie, potrafimy przegadac cale noce(nie tylko mailami), a najlepsze jest to ze wcale nie koniecznie musze sie z kim kochac...niby jest na boskiej smyczy (jak tamtem ) ale z tym czuje nieomal intymny kontakt z kazdym usmiechem...czasem nic do siebie nie mowimy tylko sie usmiechamy, patrzymy,studiujemy nasze twarze...i to wystarcza
Christina Aguilera - Contigo el la distancia
Aha, no i jeszcze mam ten prolem ze mam wystajacy brzuch!!!
Jest tu jeszcze ktoś??
Tak mi jest po prostu wygodniej, bo nie chce mi się wymachiwać rękami
Wyobrazam sobie, ze tobie jeszcze bardziej!
nie ma co szalec wystarczy ograniczyc ilosc zjadanego pokarmu a weglowodany zjadac tylko do południa mozna zrezygnowac z kolacji ale nie forsowac zbyt mocno organizmu
I w różowych butkach się jest nienormalnym?
gruba

Do lady_in_red21 sfilcowal.bydgoszcz.pl hmmmmmmmm, kto tak baluje?
Do dziś źle się z tym czuje. Teraz mam dwie na prawym i jedną na lewym. wie ktoś? niestety znow nie moglam spac przez Lide Miałam dziś badanie glukozy, ale zwymiotowałam więc kazali mi przyjść za dwa dni dopiero. sfiksowal.babia-gora.pl
Dzięki za ten temat, to właśnie dzięki waszym opiniom skusiłam się na orbitreka. W ulotkach do maści na blizny jest czarno na białym - smarując wykonywac delikatny masaż. dzis 20 dzien Hej!Julia,czy mogla bys napisac,gdzie kupic taki preparat. Blee... Okazało się, że mój mężo zamiast zabrać MOJĄ torbę wziął torbę, którą zostawiła mama - ze słoikami z kompotami i z jedzeniem Wolałabym znać przyczyne i ją leczyć niż nie znać a co gorsza słyszeć,że jest ze mną wszystko ok i nie ma żadnych przeciwskazań abym została mamusią.
Pozdrawiam :*
złotych, a czuję, że gdybym chciała duże usta tyle bym zapłaciła.
zapragnęli ze mnie zrobić.
Ale wiesz co, oplacilo sie.
Tak Wojtek Langos pracuje w dj style
Roxi co u Ciebie?
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Reklama






Wysany: Czw Kwi 10, 2014 23:42    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Gwna -> esalpienoz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Lausen Jon  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group