Forum Lausen Jon Strona Główna Lausen Jon
Jon Lausen
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

U mnie od poniedziaĹ‚ku prawie -3kg,wiem ĹĽe na poczÄ…tku gĹ

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Główna -> esalpienoz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
jedantri



Doł±czył: 04 Sty 2014
Posty: 1166
Sk±d: Denmark

PostWysłany: Czw Mar 20, 2014 13:40    Temat postu: U mnie od poniedziaĹ‚ku prawie -3kg,wiem ĹĽe na poczÄ…tku gĹ Odpowiedz z cytatem

Wściekłam sie i poszłam do punktu obsługi klienta, dostałam odpowiedź z wielka łaską że jeśli tam jest w takiej cenie to tutaj też dostane w takiej cenie. sex anonse u mnie pękne lato za oknem juz 28 stopni fajnie
dziĹ› zaczynam pierwszÄ… fazÄ™.
Pozdrawiam i wpadnę za jakiś tydzień
Jestem pełnoletnia, tylko ciągle na ich utrzymaniu bo studiuje dziennie...opadają mi już ręce.
pozdrawiam
moĹĽe chodzi o Sinclair And Wilde - Africa?
Mysle, ze gdybym ja miala jakas pod nosem, to chodzilabym tez, sama.
no i nie ma czegos takiego jak uniewaznienie cywilne...
Chodziłam do nich jak jeszcze pracowały gdzie indziej, ale teraz otworzyły własny salon i wkrótce się do nich wybiorę.
Pokazać swojemu facetowi odrobinę temperamentu?
Ale firma ta ma teĹĽ kosmetyki na cellulit.

Ja własnie jestem po swojej pierwszej Zdecydowałem się na to po obejrzeniu programu w tv, potem troche poczytałem w necie i zdecydowałem, ze warto. sex anonse Wlosi niestety niechetne patrza sie na papiery i doswiadczenie uzyskane we wlasnym kraju zamieszkania a owe kursy byly dowodem, ze znam dobrze jezyk oraz cos umiem (staz = doswiadczenie).

Ja teĹĽ siÄ™ baĹ‚em , wyglÄ…daĹ‚o to okropnie, dzikie miÄ™so a z pod niego laĹ‚a siÄ™ krew i ropa, nawet nie bolaĹ‚o , ale jak siÄ™ uderzyĹ‚em o coĹ› stopÄ… to inna bajka.TydzieĹ„ temu byĹ‚em u chirurga i stwierdziĹ‚ ĹĽÄ™ konieczne jest wycinanie.BaĹ‚em siÄ™ (szczegĂłlnie przez to forum).Ale w koĹ„cu wczoraj poszedĹ‚em z tatÄ….W poczekalni bardzo siÄ™ baĹ‚em po tym co przeczytaĹ‚em tutaj.No ale wszedĹ‚em,poĹ‚oĹĽyĹ‚em siÄ™ na fotelu.Chirurg spryskaĹ‚ mi czymĹ› palec, i zrobiĹ‚ zastrzyk znieczulajÄ…cy.Troszke bolaĹ‚o, ale naprawde nie ma siÄ™ czego bać(coĹ› jak zwykĹ‚e szczepienie)PoczekaĹ‚ chwile potem dzgnÄ…Ĺ‚ mi palec igĹ‚Ä… i zapytaĹ‚ czy coĹ› poczuĹ‚em.Nie czuĹ‚em zupeĹ‚nie nic.Tylko jakby lekkie drgania w Ĺ›rodku palca.ZamknÄ…Ĺ‚em oczy.PoczuĹ‚em ĹĽÄ™ dotyka mi palca i zapytaĹ‚em siÄ™ kiedy zacznie.OkazaĹ‚o siÄ™ ĹĽe byĹ‚ juĹĽ w poĹ‚owie zabiegu. ĹĽebyĹ› rozumiaĹ‚, ĹĽe problemy to lekcje, ktĂłre musisz przerobić, aby Mieszkam zagranica, takze tutaj jest ich pelno. nie czuje sie niedowartoĹ›ciowana, wrecz przeciwnie. Inaczej oczyszczam jelita- woda mineralna z cytrynÄ… kilka dni. portal społecznościowy
Glowy do gory i zycze wam aby waas stres ńie blokowal a jesli chodzi u mnie o prolaktyne czekam na wyniki, objawy wskazuja na wysoki(takie same objawy jak przed ciazo z tym ze teraz sie nasilily) to może być niedobór wit. Niewiele też będę miała czasu poza pracą, głównie wieczorami i nie wiem gdzie będę mieszkać. Juz i tak nic z ty nie zrobimy zamierzam schudnąć..nie mam mega nadwagi-ale czuje sie xle 1. http://www.w-a.pl/newsy/2003_II_the_love_proj ect.htm .Tylko nie jestem pewien czy coś mi się ni pokiełbasiło .
Jeśli jesteś zain
hehe u mnie o tej porze to dopiero jest srodek nocy
amer na stałe jeszcze nie dopiero od konca roku a teraz to sobie kursuje tak
Fanka fajnie ĹĽe jesteĹ› zaglÄ…daj czasem
polepszy się jak zużyjesz całe opakowania
nie sztuka machnąć komus ladny kolor na zdrowych wlosach...SZTUKĄ JEST NAPRAWIC KOMUS WLOSY...
Takie stany nie wyrównają się w trzy dni, czy w tydzień.
To umowa próbna, a chodzi mi o to czy została ona zawarta na okres przekraczający jeden miesiąc, bo nie wiem jak to jest prawnie?
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email
Reklama






Wysłany: Czw Mar 20, 2014 13:40    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Główna -> esalpienoz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Lausen Jon  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group