Forum Lausen Jon Strona Główna Lausen Jon
Jon Lausen
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Hejka...ja mam jeszcze jedno wyjscie..poznalam na forum fryz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Główna -> esalpienoz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
jedantri



Doł±czył: 04 Sty 2014
Posty: 1166
Sk±d: Denmark

PostWysłany: Czw Mar 20, 2014 14:05    Temat postu: Hejka...ja mam jeszcze jedno wyjscie..poznalam na forum fryz Odpowiedz z cytatem

ZespĂłl skĹ‚ada siÄ™ z wokalistki oraz wokalisty /wodzireja. seks ogłoszenia jak widać do szkieletorĂłw to ona nie naleĹĽaĹ‚a MĂłj wynik z PR:
zdecydowanie TAK, czy tego oczekiwałam:
2- monotonia!
150-200 zł.
polecam
Ciesze sie, ze ze Cie przyjma!
Czy ktos to może stosował?
Kasiula
jakbyscie cos jeszce wiedzieli to napiszcie w srode mam wizyte (co i jak i gdzie i za ile) chciałam sie rozeznac w temacie

hej dziewczyny za pare miesiecy mam studniĂłwke i w zwiazku z tym mam pytanie czy macie moze namiary ja jakoms dobra fryzjerke i makijaĹĽystke z okolic katowic?? seks ogłoszenia POWODZENIA

PrawdÄ™ mĂłwiÄ…c, to zapominam, ĹĽe ona jest. do anytram ja teĹĽ braĹ‚am ten lek i ta papka teĹĽ siÄ™ wydostawaĹ‚a wiÄ™c rana sama jÄ… wymywaĹ‚am rodziĹ‚am w marcu na warszawski...str.5 i jeszcze coĹ›-moje bliĹşniaki urodziĹ‚y sie w prima a prilis Z gĂłry dzieki za pomoc. seks ogłoszenia
Jesli macie cos, prosze, dajcie znac! A ja jestem na 16 dniu dzisiaj i efektow zadnych nie widze. Polecam dobre steppery, a nie te, które po roku się rozlecą. Pozdrawiam Nakładamy ten pas na brzuch i przykładowo idziemy w plener. ktos powiedzal ze w q10 jest dobry fryzjer to pani marcelina to masakra chcialam blon a mam jajecznice.cicie jak od siekiery to porazka a zaplacilam jak w profesionalnym salonie.masakra Zwlekałam z tym juz długi i najwyższy czas wziąć się do roboty i spróbować.
A ja zdecydowanie odradzam salon Anny Zajdel na warszawiance.
Wczoraj zrobiłam test,2 kreski pojawiły sie od razu Brzuch mnie nadal boli,ale wieczorem,chwilami troche mocno,ale zaraz mija,trochę sie martwie,ale jutro idę do lekarza i mam nadzieje ze mnie uspokoji
Ja jestem w 9 m-cu.
Czytaalam podobna diete i i napisane bylo ze mozna schudnac w tydzen max 6 kg.
ciśnienie w normie puls też ide coś robić bo niewysiedze
zawód, stojący ale dający swobodę działania i to jest ważne, bynajmniej dla mnie.
Oprócz tego uczę się samodzielnie włoskiego i muszę się pochwalić, że już nieżle mi idzie.
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email
Reklama






Wysłany: Czw Mar 20, 2014 14:05    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Główna -> esalpienoz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Lausen Jon  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group