Forum Lausen Jon Strona Główna Lausen Jon
Jon Lausen
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

jest wycisk bo zdarza sie ze zaczynamy zajecia od 9 i ostatn

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Główna -> esalpienoz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
jedantri



Doł±czył: 04 Sty 2014
Posty: 1166
Sk±d: Denmark

PostWysłany: Wto Mar 25, 2014 09:27    Temat postu: jest wycisk bo zdarza sie ze zaczynamy zajecia od 9 i ostatn Odpowiedz z cytatem

Czyli macie swĂłj udziaĹ‚ w moim chudniÄ™ciu adwokat kraków I JESZCZE RAZ PODKRESLAM ZE TO NIE SA MOJE WPISY DO MARLENKI.
Urodziłam zdrowego synka już prawie cztery lata temu.
Jan i Anna.
Wyszystko stoi pod znakiem zapytania ?
przed wyjazdem radze dobrze się zastanowić...życie stało się trudne i kosztowne o prace bardzo trudno....jestem kelnerką czasami pracowałam po18'20godz od 6 rano do póżna w nocy, czasami spało się tylko 3/4 godz.popoł.ma się 1lub2 godz...na życie prywatne niestarcza już sił i chęci..............pozdrawiam
Poza tym i tak nie chcę zabraniać jej pasji, bo ona kocha to co robi.
150 zł.
Operacje mam przesuniętą za trzy tygodnie..
Czy może wiecie czy jakas połozna do domu przychodzi czy trzeba samemu jechac do nich?
a Przybylska mówiła kiedyś w programie Bezludna Wyspa, ze ma 170cm wzrostu

Odzwyiac sie zdrowo wg. portal społecznościowy 2szklanki ubitej Ĺ›mietany 30%

JA CHODZILAM DO TEJ PORY DO ''GALAXY'' NA PIASTOWSKIEJ,ALE TERAZ JUZ TAM NIE POJDE BO ODESZLY STAMTAD FRYZJERKI DO KTORYCH CHODZILAM A MIANOWICIE KINGA I KASKA,POLECAM KINGE ONA TERAZ STRZYZE W SALONIE W DAWNEJ KRAKCHEMI,POLECAM JA katka2006, dzieki za odpowiedz Kuklska nie na tony fluidu !!! a ja nieeee, skąd, przyszłam tak jak się umawialiśmy, było zaplanowane.... Małe,a cieszy ogloszenia towarzyskie
no to jeszcze raz moje wyniki to Powodów krwawienia mogło być wiele, np. ja tak jak pisałam, pobudzona jestem ale jakas taka przyklejona do łóżka. Ja nie miałam zadnych zmian nowotworowych. Przez pół godziny sie musiałam otrząsac z wrazen. niestety porady typu gorace mleko , spacer czy kapiel ... Pielegniarka asystujaca przy zabiegu zareagowala podobnie.
Jak pomyślę, że będę robiła dokładnie to samo do emerytury to mi słabo.
K**wa jak tu nikt nie przyjdzie to się zeszczam wam na łózko--reakcja natychmiastowa no bo komu by się chciało w nocy podłogę myc .
z dzidziÄ… na USG wszystko O.K.
Ponadto współczynniki robiłam w 21 tygodniu ciaży, w kartę ciażową mam wpisany wynik ujemny.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pozdraw iam pa pa!!!!!!!!!!!!!!!!1
Dla mnie najbardziej drażniące są szwy i nie mogę się doczekać, aż mi je zdejmą...
wejdz w google i poszukaj np.pod agencje pracy tymczasowej,praca na lato itp pozdrawiam
Pije w duzych ilosciach zielona herbate moze musze ja odstawic?
No i ja preferuję używane, bo można o wiele taniej kupić a prawie nówki.
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email
Reklama






Wysłany: Wto Mar 25, 2014 09:27    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lausen Jon Strona Główna -> esalpienoz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Lausen Jon  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group